Ryszard Grzyb - Klonowa Park

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Loan
Posty: 250
Rejestracja: 23 listopada 2006, o 12:20
Lokalizacja: Przyjezdny
Kontakt:

Post autor: Loan » 9 lutego 2008, o 19:03

hey pisze:Nie bedzie zasłaniał widoku mieszkańcom "Żaglowca"?
Widoku na co ?? Na tyły restauracji ??

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 9 lutego 2008, o 20:41

Loan pisze:
hey pisze:Nie bedzie zasłaniał widoku mieszkańcom "Żaglowca"?
Widoku na co ?? Na tyły restauracji ??

Chodzi mi o to ,że przed oknami będzie ściana i może trochę zaciemniać mieszkania od tej strony...

Angela
Posty: 8
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Angela » 2 marca 2008, o 13:24

Z opisu wynika, że nie będzie podziemnych miejsc parkingowych. Wiecie coś na ten temat?

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 5 marca 2008, o 22:51

tak wynika p+4piętra= 5 kondygnacji

minus dla posiadaczy ''wypasionych fur''
plus dla tych co nie chcą trzymać auta pod ziemią i płacić 30000zl za tą przyjemność, patrząc na ten teren to chyba duże wzięcie będą miały lokale na firmy i usługi ze względu na parking

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 8 marca 2008, o 16:37


issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 15 kwietnia 2008, o 08:34

Tez sobie to ogladlem garazy nie bedzie. szkoda. I chyba szykuja sie do "doczepieniea" drugiego budynku na jednej z bocznych scian. To chyba juz nie bedzie taki maly kameralny budynek. szkoda bo lokalizacja niezla.
issac

turia
Posty: 82
Rejestracja: 23 sierpnia 2006, o 18:33

Post autor: turia » 29 kwietnia 2008, o 10:10

czy lokale uzytkowe sa tu na sprzedaz, czy na wynajem i ile kosztuje metr?

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 29 kwietnia 2008, o 12:12

turia pisze:czy lokale uzytkowe sa tu na sprzedaz, czy na wynajem i ile kosztuje metr?
slyszalem ze 6000 netto ale to moze byc fake
issac

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 4 czerwca 2008, o 12:04

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 13 czerwca 2008, o 18:10

KLONOWA PARK: podwyższony standard 10-06-2008
Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów z przyjemnością informujemy że podwyższyliśmy standard budowanych mieszkań.
Zastosowane będą piece kondensacyjne przynoszące realne oszczędność zużycia gazu do 25%.
Klatka schodowa wykończona będzie granitem. Balustrady ze stali nierdzewnej oraz bezpiecznego szkła.
:arrow: http://www.nieruchomosci.kie.pl/

seba_ck
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1231
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 14:01
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: seba_ck » 19 czerwca 2008, o 14:14

Zmieniaj świat na taki, jaki sobie wymarzyłeś.

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 20 czerwca 2008, o 08:20

hey pisze:Nie bedzie zasłaniał widoku mieszkańcom "Żaglowca"?

Bedzie!!! i podobno do tego budynku ma jeszcze byc dobudowany drugi do tej sciany ktora nie ma okien. Wtedy z małego kameralnego budyneczku jak był reklamowany zrobi sie kolejny moloch. Szkoda bo budynek fajniutki architektonicznie - druga sprawa ze z jednej strony okna na parking z drugiej na jakaś knajpe a z trzeciej na "żaglowiec"
issac

Cooleczka
Posty: 94
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 12:25
Kontakt:

Post autor: Cooleczka » 23 czerwca 2008, o 15:24

Issacu da się odczuć że permanentnie krytykujesz tą inwestycję jednocześnie zachwalając tą w której kupiłeś mieszkanie czyli Molser.

Rzeczywiście na samym początku pojawiło się takie ogłoszenie ze stwierdzeniem kameralny i nikt nie ukrywał że miasto sprzedało działkę sąsiednią. Jeżeli sprzedało to coś tam powstanie a co dokładnie- niewiadomo. Nie było to działanie celowe ale pomimo to firma nie reklamowała juz nigdy tej inwestycji w ten sposób. A każdy klient przychodzący do biura jest rzetelnie informowany o inwestycji i jej otoczeniu a więc nie obawiaj się Issacu.

Bez względu na to czy coś do budynku będzie dostawione czy nie, zawsze będzie on kameralny ponieważ zawsze będzie osobnym budynkiem stojącym na osobnym gruncie. Tylko 16 rodzin będzie decydowało o tym kiedy sprzątać klatkę, czy ją zamykać na noc czy nie, kto ma budynek ochraniać i na co przeznaczyć fundusz remontowy. W dodatku będą jeździć windą :!:

Budynek niczego mieszkańcom żaglowca nie zasłania chyba że widok na stare bloki przy klonowej. Wszystkie mieszkania z oknami na stronę zachodnią mają widok na zalew a żaglowiec nie zabiera ani światła ani widoku a do tego jest o wiele ładniejszy od budynku Dorbudu na który Ty lub twoi sąsiedzi będziecie mieli widok nie wspominając tego PRL'U po drugiej stronie ulicy. Rozumiem że MOLOCHEM nazywasz budynek ''Pod Żaglami'' który liczy 55 lokali zatem Twój jest domkiem, moloszkiem czy małym molochem

Tzw ''Tyły restauracji'' to kolejny chwyt bo jest to ładny nowy budynek wykonany w wysokim standardzie, nie siedzi tam pani obierająca kartofle a pozatym lepiej patrzeć na niego niż na stare garaże.

tzw Widok na parking to strona północna, parking jest ładnie zagospodarowany zielenią rośnie tam wiele dorodnych drzew znajduje się również nowy i ładny budynek relax

strona zachodnia to widok na śliczny park, zalew a żaglowiec wiele nie zasłania chyba że widok na cmentarz i komin to chyba zaleta :lol:

W budynku Klonowa Park zostały tylko cztery mieszkania na sprzedaż a z tego co wiem Molser także nie nażeka na zainteresowanie jego inwestycją ponieważ Klonowa to rewelacyjna lokalizacja. rozumiem że chcesz pomóc swojemu inwestorowi któremu i ja dobrze życzę tylko nie pisz już tych bredni bo szkoda czasu na odpisywanie.

pozdrawiam
11

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 23 czerwca 2008, o 16:22

A ja myslalem, ze to forum dla klientow nie developerow:) Budynek jest ladny - mowie o Klonowa Park ale nikt mi nie powie ze jest kameralny chyba ze ja nie znam znaczenia tego slowa. Jest otoczony zewszad . Z jednej strony parking ktory nie jest ladnym widokiem...czy sie myle??? z drugiej strony żaglowiec? przed samymi oknami..czyz nie? z nastepnej strony knajpa? to ladny widok z okna oddalonego o 10 metrow? no a nastepne sciana jest bez okien teraz wiadomo czemu:))) Po prostu nie zgadzam sie z twierdzeniem ze ten bydynek jest kameralny. Ja nie krytykuje tego budynku bo zaden mam w tym interes - chodzi o to ze wkradla sie mala hipokryzja do reklamy budynku i tyle. Jest bardzo ladny - szczegolnie na bannerze i ciekawe czemu na banerze nie ma juz namalowanego tego drugiego budynku?:)
issac

Cooleczka
Posty: 94
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 12:25
Kontakt:

Post autor: Cooleczka » 24 czerwca 2008, o 09:53

issac pisze:Ja nie krytykuje tego budynku bo zaden mam w tym interes - chodzi o to ze wkradla sie mala hipokryzja do reklamy budynku i tyle. Jest bardzo ladny

Permanentnie krytykujesz i zaczyna wyglądać że masz w tym jakiś interes tylko niewiadomo jaki. Twoje posty są pełne hipokryzji. Powiedziałeś już kilka razy to samo w temacie tej inwestycji, powtarzasz w kółko to samo piszesz post a potem za tydzień cytujesz post napisany miesiąc temu tylko po to żeby jeszcze raz napisać swoją kwestję nie podoba Ci się miejsce, inwestycja, firma, reklama ok nikt Cię nie zmusza.

Może napisz gdzie Ty pracujesz to sprawdzimy jakim jesteś profesjonalistą w każdym calu, tanim itp.
11

ODPOWIEDZ