Molser Investment Klonowe Zacisze - ul. Klonowa 39

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Angela
Posty: 8
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Kielce

Molser Investment - Klonowa

Post autor: Angela » 10 stycznia 2008, o 18:40

Witam,
Moim zdaniem Molser mocno przesadził z ceną 6000 netto za m2, gdzie inni dewelpoerzy sprzedają o 25% taniej (np. P. Kozera ). Chwalą się, że Klonowa to taka super lokalizacja, a przecież ten blok będzie stał tylko 10m od ulicy - dość ruchliwej.
Mam nadzieje, że nie uda im się sprzedać wszystkich mieszkań po takich cenach.

Morell
Posty: 76
Rejestracja: 2 stycznia 2008, o 11:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Morell » 10 stycznia 2008, o 21:32

Tak z czystej złośliwości masz taką nadzieję ?? Czy jest to część jakiegoś większego planu ?? Swoją drogą jeśli Klonowa za względu na bliskość ulicy jest za droga to w takim wypadku co powiesz o prawie każdej inwestycji w centrum ??

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 10 stycznia 2008, o 22:57

wiecie co... państwo wolnorynkowe ma to do siebie, że jeśli coś jest czyjeś, to ten ktoś ustala cenę jaka mu się podoba, a inni to kupuję lub też nie - w zależności czy chcą... Nie można mieć pretensji do kogoś, że ustala za wysokie ceny. Można mieć ewentualnie pretensje do rządu, że mamy wysokie podatki.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 11 stycznia 2008, o 17:07

wreszcie jakis głos rozsądku, czyta sie z przyjemnością

Angela
Posty: 8
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Angela » 11 stycznia 2008, o 20:50

Do Morella
Nie jest to złośliwość z mojej strony. Uważam, że Molser jako nowa firma na naszym rynku powinna czymś zachęcić swoich klientów i wyróżniać się sposród innych deweloperów. Zamiast tego mają najwyższe ceny i projekt jak wiele innych. Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo do własnej opini.
Oczywiście zgadzam się także, że każdy ustala ceny wg własnego uznania, ale weźmy także pod uwagę, że gdyby mieszkania po 6000 stałyby puste, to kolejny deweloper zastanowi się zanim podniesie cenę.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 11 stycznia 2008, o 21:47

Angela pisze:(...)ale weźmy także pod uwagę, że gdyby mieszkania po 6000 stałyby puste, to kolejny deweloper zastanowi się zanim podniesie cenę.
Gdyby mieszkania po 6000 stały puste, to ich cena by spadła, zapewniam Cię :wink:. To jest takie prawo rynku. Mieszkanie nie kosztuje 6000 po to, aby odstraszać klientów i żeby go nie sprzedać, ale po to, żeby zarobić na nim jak najwięcej. Cena jest tym wyższa im większy popyt i mniejsza podaż, dlatego bilety na koncert w Spodku są zwykle dużo droższe niż na koncert tego samego zespołu na Stadionie Śląskim.
Pozdrawiam :)
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Loan
Posty: 250
Rejestracja: 23 listopada 2006, o 12:20
Lokalizacja: Przyjezdny
Kontakt:

Post autor: Loan » 12 stycznia 2008, o 21:44

Angela pisze:Do Morella
Nie jest to złośliwość z mojej strony. Uważam, że Molser jako nowa firma na naszym rynku powinna czymś zachęcić swoich klientów i wyróżniać się sposród innych deweloperów. Zamiast tego mają najwyższe ceny i projekt jak wiele innych. Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo do własnej opini.
Oczywiście zgadzam się także, że każdy ustala ceny wg własnego uznania, ale weźmy także pod uwagę, że gdyby mieszkania po 6000 stałyby puste, to kolejny deweloper zastanowi się zanim podniesie cenę.
Wysokie ceny to też sposób na wyróżnianie się.

Ludzie płacą więcej, bo coś ich do tego projektu przyciąga i tez się chcą wyróżnić.

Z tego samego powodu płacą dużo za Mercedesy, Roleksy itp.

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 13 stycznia 2008, o 16:30

Tylko na taka marke pracuje sie latami. Czym Molser bedzie sie roznil od innych projektow?

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 16 stycznia 2008, o 12:55

jasiek pisze:
Loan pisze: Wysokie ceny to też sposób na wyróżnianie się.
Ludzie płacą więcej, bo coś ich do tego projektu przyciąga i tez się chcą wyróżnić.
Z tego samego powodu płacą dużo za Mercedesy, Roleksy itp.
Tylko na taka marke pracuje sie latami. Czym Molser bedzie sie roznil od innych projektow?
Wtrace sie bo ja kupilem u molsera. Tez mnie serce boli bo tez uwazam ze drogo. Myle ze cena podyktowana jest lokalizacja. Mozna przeciez kupic nawet za 4,500.. tyle ze przy ruchliwje ulicy albo daleko od centrum. Ja wybralem park i bliskosc centrum.
issac

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Re: Molser Investment - Klonowa

Post autor: issac » 16 stycznia 2008, o 12:58

Angela pisze:Witam,
Moim zdaniem Molser mocno przesadził z ceną 6000 netto za m2, gdzie inni dewelpoerzy sprzedają o 25% taniej (np. P. Kozera ). Chwalą się, że Klonowa to taka super lokalizacja, a przecież ten blok będzie stał tylko 10m od ulicy - dość ruchliwej.
Mam nadzieje, że nie uda im się sprzedać wszystkich mieszkań po takich cenach.
10 metrow od ulicy? Pierwsze slysze. Mysle ze conajmniej 25 a poza tym jako to ruchliwa ulica Klonowa? To wlasnie atut. Zreszta nie mowie nic wiecej bo wyglada jakbym byl od tego molsera.
issac

Angela
Posty: 8
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Angela » 21 stycznia 2008, o 18:59

25 metrów to tylko Twoje przypuszczenia, czy plan zagospodarowania działki się zmienił? Gdy w tamtym roku pytałam o mieszkania i dokładne położenie bloku, taką informację uzyskałam - ok. 10m od ulicy.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 21 stycznia 2008, o 19:12

Pojawily sie nowe projekty budynku, jest nieco lepiej niz bylo, zamieszcze je w aktualizacji.

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 4 lutego 2008, o 19:33

widziałem wizualki bardzo podobne do nowej inwestycji Grzyba na kolnowej na bank ten sam architekt

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 4 lutego 2008, o 20:13

Tak, zdecydowanie ten architekt (w mojej opinii).

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 7 lutego 2008, o 13:21

Slyszeliscie cos o kluczu centralnym i videodomofonie? Pytam bo mnie o tym mowili i nie wiem czy to tylko pic czy bedzie naprawde?
issac

ODPOWIEDZ