SM Słoneczna - ul. Podklasztorna 103AB

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 5 maja 2008, o 18:42

Będzie więcej mieszkań w Kielcach
Większość spółdzielni w Kielcach planuje bądź jest w trakcie budowy nowych bloków. Mają atrakcyjne grunty, więc chętnych nie zabraknie.

(...)
Duże plany inwestycyjne na przyszły rok ma spółdzielnia Słoneczna. Zarząd na razie nie chce zdradzać konkretów, gdyż… - Konkurencja nie śpi - śmieje się Waldemar Jakubczyk, prezes SM Słoneczna. - Kończymy już niemalże ogromną inwestycję na osiedlu Podkarczówka, gdzie powstaje osiedle domków jednorodzinnych oraz bloków mieszkalnych. Jesteśmy zainteresowani terenami pod zabudowę, ale to są na razie plany na przyszłość.
(...)

:arrow: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /562727122

milkaw
Posty: 26
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, o 10:37

Post autor: milkaw » 30 maja 2008, o 22:42

Żuraw już niestety odleciał do cieplejszych regionów :) (założy swe gniazdo na Toporowskiego na budowie KSM :?: ).

Tymczasem na Podklasztornej robota idzie do przodu - we wnękach pojawiają się pierwsze okna, a wewnątrz trwają prace murarskie i tynkarskie.

Obrazek Obrazek Obrazek

sunflower
Posty: 9
Rejestracja: 27 lipca 2007, o 22:19

Post autor: sunflower » 26 czerwca 2008, o 22:11

sunflower pisze:Na stronie Spółdzielni Słonecznej pojawiła się informacja o trzech wolnych mieszkaniach w tym budynku

http://www.smsloneczna.pl/?page=inwesty ... rch&item=1

Zostały same duże, ale dla kogoś kto planuje np. zakup 70 m2 po 6.000 zł/m2 u developera, zakup 107 m2 za podobna kwotę (za całe mieszkanie) może stanowić ciekawą alternatywę.
Dziś pojawiła się na stronie Spółdzielni informacja, że zostało już tylko 1 wolne mieszkanie

http://www.smsloneczna.pl/?page=inwesty ... rch&item=1

Mógłby ktoś wkleić jakieś nowsze zdjęcia? Może ktoś z osiedla Panorama z ostatniego bloku mógłby coś z okna cyknąć aparatem komórkowym?

milkaw
Posty: 26
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, o 10:37

Post autor: milkaw » 29 czerwca 2008, o 22:14

Proszę bardzo ... :) Jeśli chcesz mieć utrwalony jakiś konkretny fragment bloku, daj znać na priv-a.

Jak widać na załączonych obrazkach, na zewnątrz trwa docieplanie budynku. Wewnątrz pracują instalatorzy wod-kan, elektrycy i tynkarze.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

milkaw
Posty: 26
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, o 10:37

Post autor: milkaw » 20 lipca 2008, o 23:17

Budynek nabrał barw :) Kolorystyka - już testowana w Kielcach (m.in. HSD Inwestycje - Planty 13) - trochę odbiega od wizualizacji. Czy lepsza - kwestia gustu ...

Obrazek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 lipca 2008, o 23:56

Ta elewacja to raczej jest podobna do budunku Locus KGI przy ul. Langiewicza i pewnie w przyszlosci do bloku Molsera przy Klonowej, a nie do HSD przy Plantach.

milkaw
Posty: 26
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, o 10:37

Post autor: milkaw » 21 lipca 2008, o 07:48

Autor pisze:Ta elewacja to raczej jest podobna do budunku Locus KGI przy ul. Langiewicza i pewnie w przyszlosci do bloku Molsera przy Klonowej, a nie do HSD przy Plantach.
Pozwole sobie nie zgodzić się z Autorem (mam nadzieję, że mnie za to nie zbanuje :lol: ). Kolorystyka (a o niej pisałem wcześniej) wydaje mi się bardziej przypominać Planty.

Dla porównania:
Planty:
http://www.inwestycje.kielce.pl/forum/v ... 1b22fbeabe

Langiewicza:
http://www.inwestycje.kielce.pl/forum/v ... 1b22fbeabe

Dominacja czerwonego występuje na Plantach, u Lotusa czerwone są tylko wstawki.

Faktem jest natomiast, że jeśli będziemy patrzeć na strukturę elewacji, to chociażby przez motywy poziomej perforacji elewacji bardziej podobne jest Langiewicza. Podobnie jeśli spojrzymy na budynek jako bryłę - bardziej przypomina z tych dwóch budynków Langiewicza.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 21 lipca 2008, o 09:49

A ja w tym przypadku pozwole sobie zgodzić się z autorem ;)
Zdjęcie powyżej ani troche nie skojarzyło mi sie z HSD na Plantach a bardziej z budynkami wymienionymi przez autora.
A to, że tu czerwony i tam czerwony to tak samo jak w dyskusji na temat podobieństw Laza do Maza :)

milkaw
Posty: 26
Rejestracja: 6 sierpnia 2007, o 10:37

Post autor: milkaw » 21 lipca 2008, o 12:31

:lol: Porównywałem KOLORYSTYKĘ, NIE bryłę i NIE strukturę elewacji, cyt:
Kolorystyka - już testowana w Kielcach (m.in. HSD Inwestycje - Planty 13) - trochę odbiega od wizualizacji. Czy lepsza - kwestia gustu ...
Więc to że tu czerwony i tam czerwony ma niejakie znaczenie w tym temacie :lol:

Ale spoko, żona mi też wmawia, że daltonista jestem, więc pewnie macie racje :oops: :lol:

Może z Mazem i Lazem pójdzie mi lepiej :D

Awatar użytkownika
F1sz3r
Posty: 4
Rejestracja: 1 marca 2007, o 17:34
Lokalizacja: Kielce

Post autor: F1sz3r » 22 lipca 2008, o 19:08

http://www.inwestycje.kielce.pl/forum/v ... e3c2f306b8

Skojarzenia mogą być naprawdę różne :-)
Pzdr
Na razie bez podpisu

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 10 września 2008, o 19:10

Obrazek
Obrazek
Obrazek

siatka00
Posty: 15
Rejestracja: 8 września 2008, o 16:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: siatka00 » 11 września 2008, o 22:48

może sam kształt bloków nie za ciekawy, ale podoba mi sie ta kolorystyka i lokalizacja. torche Kielce nabiorą koloru :)
A kupując mieszkanie liczy się przede wszystkim lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja :)

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 12 września 2008, o 08:16

POPIERAM lokalizacja to jedna z nawazniejszych spraw!!!! co z tego ze budynek odpicowany jak widok z okna... do du...
issac

Awatar użytkownika
Loan
Posty: 250
Rejestracja: 23 listopada 2006, o 12:20
Lokalizacja: Przyjezdny
Kontakt:

Post autor: Loan » 12 września 2008, o 19:16

Obrazek
Co to ..... jest, te garaże?

Czy te garaże zostaną rozebrane po budowie?

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 12 września 2008, o 22:00

Też właśnie się miałem przyczepić... szpetne to jest niemożliwie. Ale taka juz kielecka specyfika (patrz rejon Warszawskiej - Górnego Szydłówka), co nie oznacza, że trzeba ten stan akceptować. Ale jak z tym walczyć?

ODPOWIEDZ