Volumetric - ostateczny konkurs dla nazwy inwestycji

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel

Jak nazwać inwestycję?

Czas głosowania minął 28 kwietnia 2008, o 19:11

Panorama Jagiellońska
8
20%
Rezydencja Jagiellońska
14
34%
Jagiellońska Point
15
37%
Panorama Czarnów
4
10%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 18 maja 2008, o 12:24

Mnie sie nie podoba poprostu anglojezyczna nazwa, ktora w tym przypadku imho nie pasuje.
Autor pisze: Sama nazwa point przyszla mi do glowy w rozumieniu punktu, moze widokowego, jako ze budynek bedzie nieco gorowal nad pozostalymi w tym rejonie, a przede wszystkim bedzie mial dwa przeszklone mieszkania na ostatnim pietrze.
Do tych argumentow, moim zdaniem idealnie pasuje "Panorama".

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 18 maja 2008, o 12:25

sueno pisze:Nieruchomość to nie proszek do prania. Mieszkanie kupuje się raz na dobre parę lat a czasem na całe życie, natomiast proszek pare razy w miesiącu :P
Tyle, ze tez ich sprzedaz podlega trendom, nieco innego gabarytu. Nazwa moze byc jednym z pierwszych elementow, ktore przykuwaja uwage, potem (np. po zobaczeniu ogloszenia) czlowiek sprawdzi cene, jakos itp.
ice pisze:Do tych argumentow, moim zdaniem idealnie pasuje "Panorama".
Fakt, dla mnie ta nazwa rowniez byla najlepsza.

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 18 maja 2008, o 17:08

Zgadzam się, zarówno mnie, jak i moim ludziom w firmie podobała się Panorama Jagiellońska, ale nie można zapominać, że osiedle Kolportera też ma w nazwie "Panorama", więc wprowadzilibyśmy zamęt w głowach klientów. Jagiellońska Point, może pretensjonalna, ale w Warszawie nikogo nie zniesmacza Zielna Point, czy Mokotów Business Park, czy Europa Distribution Center. Uderza mnie trochę zaściankowość w opiniach przeciw. Porywając się na wyszukane nazwy i filozofie do nich tworzone zapominamy, że rozmawiamy o 80 mieszkaniach na Czarnowie, a nie o Świątyni Opatrzności Bożej, gdzie Sejm powinineń podjąć w tej sprawie decyzję. Mamy to szczęście, że podejmujemy ją tutaj, metodą zwykłej większości. I w ten prosty sposób podjęliśmy decyzję, iż to właśnie Jagiellońska Point będzie najbardziej odpowiednia. Swoją drogą jakiś akcent odróżniający nas, czyli jednak firmę zagraniczną, spoza Kielc, od lokalnych deweloperów musi się pojawić. Może i pretensjonalny, ale przynajmniej nie piszemy "Wiszące Ogrody Semiramidy na Czarnowie". Autor zostaje więc zwycięzcą. Gratuluję i zapraszam jutro do Consonni, względnie w innym uzgodnionym na privie terminie i miejscu.

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 20 maja 2008, o 23:04

Ja tam Czarnowskie Ogrody wole. W końcu os. powstaje na terenach poRPZetowskich.

ODPOWIEDZ