Kielce zapomniane

Dzieje, wspomnienia, fotografie, czyli dawne Kielce

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

suchy
Posty: 168
Rejestracja: 6 stycznia 2009, o 22:51
Lokalizacja: Kielce/Baranówek

Re: Kielce zapomniane

Post autor: suchy » 28 stycznia 2015, o 21:10

Czekamy niecierpliwie na te historyczne albumy!

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Re: Kielce zapomniane

Post autor: Tomek » 29 stycznia 2015, o 20:27

RZ pisze:Dodatkowo ciągle się coś zmienia na niekorzyść na portalach, na których udostępniałem zdjęcia (najpierw fotosik, potem imageshack).
Tu na forum najpewniej dodawać jest zdjęcia jako załączniki do postów i jest gwarancja, że "nie wyparują" po latach gdyż zapisane są na serwerze razem z całym forum. RZ jeśli tam jest Ci wygodniej tworzyć albumy to jeśli możesz informuj na forum o tym podając linki.

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Re: Kielce zapomniane

Post autor: RZ » 21 lutego 2015, o 11:08

Trochę rzeczy nie publikowanych wcześniej:

https://www.facebook.com/kieleckieinwestycje
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

lilab
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwietnia 2015, o 13:54

Re: Kielce zapomniane

Post autor: lilab » 3 czerwca 2015, o 12:36

Jestem pod wrażaniem pracy jaką Panowie włożyli w wyszukiwanie i umieszczanie zdjęć na forum, oraz wiedzy dotyczącej historycznych Kielc. Wychowałam się w centrum , dokładnie ulica Składowa , wprawdzie kamienice ulicy składowej nie porażają urodą , ale mimo nienachalnej urody darze je dużym sentymentem. Strasznie żałuję , że osoby, które były naocznymi świadkami zmian zachodzącym w naszym mieście już odeszły, głównie osoby mi znane , mieszkańców ulicy składowej, 1 maja itd bo na pewno próbowałabym uzyskać dokumentacje w postaci zdjęć. Od dłuższego czasu próbuje namówić koleżankę do poszperania w archiwach swoje rodziny związanej z ulicą składową , jej rodzina mieszka w centrum z dziada pradziada i być może posiada tego typu pamiątki, ale twierdzi, że raczej nic się nie zachowało po generalnych remontach. Serdecznie pozdrawiam

ODPOWIEDZ