Strona 1 z 28

MPK Kielce

: 24 lutego 2011, o 12:43
autor: tester19
Jednak nie pojedzie na linii 6 :lol:

Mercedes Vito do wynajęcia

MPK Kielce Sp. z o. o. Oferuje wynajęcie Mercedesa Vito z 2010 roku do przewozów krajowych i zagranicznych .
Dynamiczny na zewnątrz, przestronny wewnątrz tak prezentuje się Mercedes Vito. Wysoki komfort obsługi, załadunku i jazdy to tylko niektóre z zalet gwarantujące więcej spokoju podczas transportu.
Niezależnie od tego czy chcą przewieść Państwo przede wszystkim pasażerów, czy też materiały, maszyny i narzędzia, mogą być Państwo pewni, że Vito Kombi poradzi sobie ze swoimi zadaniami bez trudu. Dzięki możliwości elastycznego kształtowania wnętrza, przestronną przestrzeń pasażerską można w mgnieniu oka przekształcić w pojemną przestrzeń ładunkową. Opcjonalne drzwi przesuwne obsługiwane elektrycznie zapewniają jeszcze wyższy komfort: zamkną się lub otworzą w ciągu ok. 5 sekund za pomocą zdalnego sterowania radiowego lub panelu obsługowego w samochodzie. Najwyższe bezpieczeństwo gwarantuje zabezpieczenie przed otwieraniem przez dzieci i przed zakleszczeniem. Latem czy zimą w Mercedesie Vito temperatura na zewnątrz nie zrobi na Państwu większego wrażenia, a to za sprawą ogrzewania z pięciostopniową dmuchawą. Odczuwalnie wyższy komfort jest zasługą wydajnej klimatyzacji TEMPMATIK. Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy. Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów. Oferujemy Państwu przewóz z miłą i fachową obsługą zapewniając naszym pasażerom wysoki standard podróży i przystępną cenę.

http://mpk.kielce.pl/

Ps. Założyłem nowy temat ponieważ tematu o samej firmie MPK Kielce nie ma 8)

: 24 lutego 2011, o 13:35
autor: Autor
Jezyk polski prawie bezbledny... :lol:

Re: MPK Kielce

: 24 lutego 2011, o 16:32
autor: CKfan
MPK Kielce pisze:Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej
:lol: :lol: :lol:

Re: MPK Kielce

: 24 lutego 2011, o 16:32
autor: kielcekm
tester19 pisze:Nasi kierowcy znani są z wysokiej kultury osobistej i doskonałej znajomości każdej trasy. Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo naszych klientów. Oferujemy Państwu przewóz z miłą i fachową obsługą zapewniając naszym pasażerom wysoki standard podróży i przystępną cenę.
Dowcip roku. Kierowcy z MPK znani są przede wszystkim z chamstwa a nie z kultury osobistej(oczywiście nie wszyscy). Jak tutaj ta "fachowa" obsługa będzie na takim poziomie jak widzimy na co dzień, to ja na wstępie już bym podziękował.

: 17 marca 2011, o 23:09
autor: CKfan
A jak tam prezentują się prace nad ogórkiem? Minęło już 1,5 roku od kiedy go kompletują, a w miarę nowych zdjęć z postępami prac brak. Czyżby temat został odłożony na lepsze czasy? Strona www.jelczyk.pl , gdzie były śledzone jego losy wygasła...

: 18 marca 2011, o 11:37
autor: AR
Autor pisze:Jezyk polski prawie bezbledny... :lol:
Ja pier... :) Ale jaja :lol: ...wygląda jak tłumaczone translatorem :lol:
kielcekm pisze: Dowcip roku.(...)
Dowcip roku to jest ten tekst :)

Prawie jak:
Black Eyed Peas - Czarne Przyjrzały Się Groszki
:lol:

: 21 marca 2011, o 14:42
autor: tester19
Wczoraj na linii 8 kursował wysokopodłogowy Jelcz 8) jednak sie da puścic na tej trasie wieksze autobusy niz same Vero. Co do linii 11 dzis sobie jeździ solaris z kartką z napisem "dawniej 16 bis" 8) System informacji pasażerskiej działa :)

: 21 marca 2011, o 14:45
autor: krzysiu1493
Wczoraj taką kartke miał jelcz. :)

: 8 kwietnia 2011, o 17:06
autor: GooDek_238
Nowy wygląd strony MPK Kielce.
http://mpk.kielce.pl/mpk/

: 8 kwietnia 2011, o 17:20
autor: andrzeej
MPK poszukuje kierowców:
http://mpk.kielce.pl/mpk/index.php?opti ... 1&Itemid=2

Szkoda, że w wymaganiach nie ma punktu "wysoki poziom kultury osobistej" :?

: 8 kwietnia 2011, o 17:27
autor: CKfan
Ale jest za to kryterium wieku do 40 lat, a młodzi kierowcy są z reguły bardziej uprzejmi i nie są zepsuci związkowymi zwyczajami.

: 8 kwietnia 2011, o 17:32
autor: Autor
Obleśna ta strona. Mieli ladna, to nawet gotowego szablonu nie potrafili obsluzyc.

: 8 kwietnia 2011, o 19:07
autor: ice
O, zdjęcie #318 chyba Daniela i #900 moje :)
Czyja reszta? :)
Mi się podoba panorama :)

: 8 kwietnia 2011, o 19:14
autor: leo
andrzeej pisze:MPK poszukuje kierowców:
http://mpk.kielce.pl/mpk/index.php?opti ... 1&Itemid=2

Szkoda, że w wymaganiach nie ma punktu "wysoki poziom kultury osobistej" :?Nie wiem ale coś tu jest nie tak sporej grupie nie przedłużyli umów teraz szukają kierowców , zarządzanie firmy jest dość ciężkie ,a dowiedziałem się że ludzi co sprzątają autobusy to MPK zwolniło wszystkich i kazali się zarejestrować w urzędzie pracy , a kaps wysłał zapotrzebowanie tych samych ludzi zatrudnił o i dotację dostali .Czyżby to samo z kierowcami próbują jak tak to ta firma cienko przędze .

: 8 kwietnia 2011, o 19:21
autor: AR
Strona beznadziejna :)
Można tak bez zgody autora lub podania źródła wykorzystywać zdjęcia? :)
W tle autobusy ZTM.
Kto to robił?! :lol: