ZTM Kielce

Wszystko związane z działaniem komunikacji publicznej.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, CKfan, AR

Awatar użytkownika
bakerinho
Posty: 43
Rejestracja: 4 sierpnia 2013, o 14:47
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZTM Kielce

Post autor: bakerinho » 2 lutego 2015, o 05:37

"Likwidacji ulegnie również linia nr 22. Przejazd na trasie os. Podkarczówka - ul. Olszewskiego będzie można realizować linią autobusową nr 22" :lol:

kolczyk
Posty: 71
Rejestracja: 25 listopada 2011, o 08:11

Re: ZTM Kielce

Post autor: kolczyk » 2 lutego 2015, o 17:33

Ceny paliw ostro w dół, dlaczego ceny biletów nie wracają do poziomu z przed wprowadzeniem karty miejskiej? Dużo bardziej opłaca się teraz jeździć samochodem.

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Re: ZTM Kielce

Post autor: CKfan » 2 lutego 2015, o 21:41

Jak paliwo kosztowało 5 zł, to też bardziej się autem opłacało na krótkich dystansach :P Niestety, ale od kiedy nie mam ulgowego, to autobus stał się najdroższym środkiem do przemieszczania się dla mnie i korzystam z niego właściwie tylko rano jak jadę do pracy i nie opłaca mi się lecieć do garażu, a potem szukać miejsca do parkowania. Lub gdy wieczorem chcę się napić ;) A i tak gdy pogoda się poprawi to rano wrócę do roweru :) Zresztą wkurza mnie niepunktualność takiej jedynki np, raz przyjedzie 7:45 (kiedy zdążę dojść z buta), innym razem 7:55 (wtedy już się muszę spóźnić), a w rozkładzie jest 7:51 (wtedy jestem punktualnie)
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Korona1973
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2014, o 16:25

Re: ZTM Kielce

Post autor: Korona1973 » 3 lutego 2015, o 18:08

Ma ktoś może rozpiskę brygad łączonych w dni robocze ? a także jakie są komendy do SIPa , na numer boczny autobusu i brygadę ?

Aphex1
Posty: 190
Rejestracja: 4 września 2011, o 18:55
Lokalizacja: Kielce

Re: ZTM Kielce

Post autor: Aphex1 » 13 lutego 2015, o 08:51

Przeczytane w "Pasażerze":

Rekordowe zainteresowanie komunikacją miejską

Ponad 36 mln pasażerów przewiozły w ubiegłym roku autobusy MPK w Kielcach. To znacznie więcej niż rok wcześniej. Jednocześnie to jak dotąd, rekordowa liczba osób korzystających z komunikacji miejskiej

Dane zebrane przez Zarząd Transportu Miejskiego pokazują, że liczba pasażerów od kilku lat systematycznie wzrasta. - w 2007 roku mieliśmy 31 mln pasażerów, w 2010 r. - 31 mln 700 tysięcy. Skokowa różnica nastąpiła w 2011 r. kiedy z komunikacji miejskiej w Kielcach skorzystało ponad 33 mln mieszkańców regionu i liczba ta systematycznie wzrasta co rok o mniej więcej milion - informuje Barbara Damian, zastępca dyrektora ZTM.
Pasażerów do korzystania z miejskiego transportu publicznego zachęca przede wszystkim znaczna poprawa standardu oferowanych usług.
- Nowoczesne autobusy, elektroniczne tablice zlokalizowane na przystankach, które wyświetlają godziny odjazdów to tylko niektóre z czynników wpływających na rosnące zainteresowanie komunikacją miejską. Pasażerowie to doceniają - mówi Elżbieta Śreniawska, prezes MPK.
Cycle chic!

Scyzoryk
Posty: 33
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, o 19:21

Re: ZTM Kielce

Post autor: Scyzoryk » 14 lutego 2015, o 22:36

Witam a ZTM chce odszkodowania od MPK bo dali tyle za kilometr a przecież paliwo staniało barany , byli w MPK i rozmawiali na ten temat .

rzeczownik
Posty: 357
Rejestracja: 12 sierpnia 2008, o 19:50

Re: ZTM Kielce

Post autor: rzeczownik » 15 lutego 2015, o 10:43

Ale za co odszkodowanie???

ODPOWIEDZ