Kielce - Parkowanie w centrum

Ulice, mosty, inżynieria ruchu oraz uwagi i propozycje.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1, MeehoweCK, Masmix

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 5 listopada 2007, o 22:49

Spojrzałem na budkę i nic nie widziałem, choć przyznam, że szczególnie się nie przyglądałem.

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 5 listopada 2007, o 22:52

Hey, to Ty masz pomarańczową kurtkę Bergsona? Jeżeli tak, to widziałem Cię dziś z okna autobusu, jak wychodziłeś z przyszłego parkingu :)
Sorry, takiego mamy prezydenta...

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 6 listopada 2007, o 10:30

Nie, to nie ja....Tam jest zostawione przejście na Planty przez sąsiednią działkę,więc ludzie sobie przechodzą.

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 6 listopada 2007, o 14:45

Heh..parkowalem tam nie dawno kilka razy.. miejsce OK, myslalem ze cos jeszcze blizej scislego centrum jak "robiles" zagadke. Fakt najgorsze co to te kamienie przy wjezdzie, tam sie trzeba "wtaczac" bo szkoda zawieszenia.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 6 listopada 2007, o 16:09

Kamienie zostaną usunięte...Najgorsza jest kałuża w głębi działki,która tworzy się po deszczu,muszę czymś to wyrównać. Od ulicy nie będę grodził siatką,tylko zrobię niskie słupki z łańcuchami...Jako,że lokal w którym będę siedział jest w głębi działki nie wiem czy do każdego klienta mam wychodzić czy zrobić małe okienko w oknie i dać duży napis kasa,żeby każdy sam podchodził po bilet jak wjedzie i przy wyjezdzie jak bedzie chciał zapłacić...

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 6 listopada 2007, o 16:23

Chyba nie będzie im się chciało płacić :P Najlepiej jakby był szlaban, żeby nikt nie zwiał bez zapłaty
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 6 listopada 2007, o 20:53

Wierzysz w to, że mogło by tak być? Myśle, że jak ludziska stać na samochody to już uczciwie będą płacić za postój na parkingu :)
chociaz u nas wszystko jest możliwe :wink:
Limp

ecomar
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2006, o 09:19
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: ecomar » 7 listopada 2007, o 13:38

Chciałbym parking w Kielcach na którym samochód sam bedzie parkował, tak jak buduja go we Wrocławiu, a "koszt budowy takiego obiektu będzie zbliżony do tradycyjnych rozwiązań parkingów wielopoziomowych."

http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/697375.html
Wiedza ochrania, ignorancja naraża.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 8 listopada 2007, o 12:34

Skoro cena za taki parking jest zbliżona do "zwykłego" to czemu na przykład u nas nie mógłby powstać taki parking na Placu Konstytucji?

ecomar
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2006, o 09:19
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: ecomar » 9 listopada 2007, o 12:54

Oto jest pytanie. Tylko kto odpowie na nie? :)
Wiedza ochrania, ignorancja naraża.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 9 listopada 2007, o 13:45

Na otrzymanie numeru konta firmowego w mBanku trzeba czekać 2 tygodnie. Tydzień czekałem na wpis do ewidencji w urzędzie miasta, 2 dni na Regon, dzień na pieczątke,teraz 2 tyg. na konto, a potem US i ZUS. Szok...

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 9 listopada 2007, o 20:50

Grzegorz pisze:Skoro cena za taki parking jest zbliżona do "zwykłego" to czemu na przykład u nas nie mógłby powstać taki parking na Placu Konstytucji?
Musiałby się znaleść pożądny inwestor, który by się za to wziął. Ale i tak gdyby rozpocząć taki projekt to i tak zejdzie sporo czasu na nasza biurokracje sami widzicie jak to wygląda na przykładzie hey...
Limp

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 22 listopada 2007, o 20:19

hey, dzisiaj w godzinach popoludniowych widzialem jakiegos czlowieka porzadkujacego teren na parkingu.
To byles Ty, czy Twoj czloweiek ;)

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 22 listopada 2007, o 21:32

ice pisze:hey, dzisiaj w godzinach popoludniowych widzialem jakiegos czlowieka porzadkujacego teren na parkingu.
To byles Ty, czy Twoj czloweiek ;)

Ja i mój ojciec...Ja pakowałem śmieci,które leżą za tym budynkiem przy samej ulicy a które mi sąsiad podrzucił zanim wynająłem działkę.Sprawą zajmuje się Straż Miejska a ja musze czekać aż je sąsiad uprzątnie ( a powiedział,że tego nie zrobi)...Fajne rzeczy w tych śmieciach znalazłem,m.in. butelkę z amoniakiem 30 procentowym, lizol, sykatywę kobaltową, agar i inne chemiczne świństwa...
Pozasypywaliśmy wszystkie dziury i nierówności,jeszcze musze wyznaczyć miejsca, odebrać tablicę i się zacznie.Kałuży na środku działki juz nie będzie bo odkopałem studzienkę zasypana podczas wyburzania rudery,która kiedyś tu stała.
Ogrodzenie jak widać tymczasowe,za jakiś czas zainwestuję w takie panele ocynkowane jakimi ogrodzony jest stadion na Ściegiennego...

Może w przyszłym tygodniu zacznę.Parking niestrzeżony,cena 1,50zł za godzinę. Zapraszam!

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 24 listopada 2007, o 21:10

A ile rabatu dla forumowiczów? :D :D :D
Limp

ODPOWIEDZ