Kielce - Parkowanie w centrum

Ulice, mosty, inżynieria ruchu oraz uwagi i propozycje.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1, MeehoweCK, Masmix

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 1 listopada 2007, o 12:12

A tak wogóle to gdzie dokładnie ma się mieścić ten parking?
I w jakim przyblizonym teminie ma rozpocząć się jego działalość :D ?
Limp

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 1 listopada 2007, o 17:27

AR pisze:
ice pisze:hey, a masz juz jakas budke, kiosk ruchu czy jakas inna pakamere? :P
hej, tylko nie stawiaj przyczepy campingowej...


Żadnej budki czy kiosku nie będę stawiał bo na działce (w głębi działki)już jest mały budyneczek z cegły w którym będę sobie siedział...

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 1 listopada 2007, o 21:39

hey pisze: Żadnej budki czy kiosku nie będę stawiał bo na działce (w głębi działki)już jest mały budyneczek z cegły w którym będę sobie siedział...
ale ta budka będzie stała przy wieździe czy wiazd na parking bedzie zupełnie gdzie indziej???
Limp

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 2 listopada 2007, o 15:48

Rzadko kiedy parkuję w centrum, ale dziś musiałem i skorzystałem z parkingu przy ul. Św Leonarda. Pomijam widoki, nawierzchnię i budkę bo zależało mi na czasie, a wszędzie zawalone. Nie znam ceny za godzinę, ale zapłaciłem 4zł za półtorej i teraz pytanie czy pan parkingowy nie zaokrąglił sobie do 2 godzin :?:
Cena zaproponowana u hey'a, w takim wypadku, jak najbardziej mi odpowiada i nie muszę mieć nawet zniżki :wink:

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 2 listopada 2007, o 17:51

Oskar pisze:Rzadko kiedy parkuję w centrum, ale dziś musiałem i skorzystałem z parkingu przy ul. Św Leonarda. Pomijam widoki, nawierzchnię i budkę bo zależało mi na czasie, a wszędzie zawalone. Nie znam ceny za godzinę, ale zapłaciłem 4zł za półtorej i teraz pytanie czy pan parkingowy nie zaokrąglił sobie do 2 godzin :?:
Cena zaproponowana u hey'a, w takim wypadku, jak najbardziej mi odpowiada i nie muszę mieć nawet zniżki :wink:

Bo tak zwykle jest na parkingach,że cena jest za każdą rozpoczętą godzinę.U mnie jezeli ktos bedzie stał do 15 minut ponad godzinę to zapłaci za jedną godzinę. Za półtorej godziny byś u mnie zapłacił 2,60zł, czyli dwie godziny po 1,30zł. W przyszłości cena prawdopodobnie podskoczy do 1,50 zł ale myślę,że to i tak nieźle. Kto dzis jechał przez centrum np. linią 35 i dobrze rozgladał sie na boki mógł zobaczyć jak czyszcze działkę ze śmieci... :)

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 2 listopada 2007, o 18:38

Czy to będzie na Paderewskiego :?: :D
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 2 listopada 2007, o 19:39

MAŁY pisze:Czy to będzie na Paderewskiego :?: :D
Czyżby dziura po wyburzonej kamienicy, niedaleko ronda Herlinga-Grudzińskiego? Czyli nie zanosi się na plombę, jak na razie...?

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 2 listopada 2007, o 20:40

Trafiony zatopiony.MAŁY i cm mają po dwie godziny gratis. :)
Działka należy do spadkobierców żydów kieleckich,obecnie sa oni rozsiani po całym świecie a w sądzie od lat toczą się sprawy spadkowe i jeszcze parę lat się potoczą więc postanowiłem się zaopiekować tą działką...
W głębi jest mały domek,w ktorym sobie będę siedział.Jest duże okno, przez które widać dobrze cały teren. Jeśli chodzi o nawierzchnię placu to przez cały środek jest asfalt i od strony ronda też.Natomiast od drugiej strony jest utwardzona gruntowa nawierzchnia. Najgorsza jest część terenu w głębi,gdzie po deszczu tworzy sie kałuża bo woda tu spływa z całej działki.Muszę tę częśc czymś wysypać,jakimś kruszywem lub żwirem bo na asfalt mnie nie stać.Także wjazd na działkę wymaga wyrównania oraz powyjmowania kamieni,które zostały po wyburzonym budynku. Ogrodzeniem,zamiast siatki będą 3 zielone słupki z Castoramy połączone ocynkowanym (srebrnym) łańcuchem,także wjazd będzie na noc odgrodzony takim łańcuchem. Dzisiaj musiałem wyciąć zarośla i wyzbierać śmieci,na części działki ktoś zrobił sobie małe wysypisko ale straż miejska czuwa.
Podsumowując, staram się aby to wszystko jakoś estetycznie wyglądało,działka nie jest moja więc nie mogę inwestować dużych sum w jej urządzenie.Proszę więc o wyrozumiałość i zapraszam już niedługo...

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 2 listopada 2007, o 21:32

A to wiem gdzie to jest :D to znaczy na 99% jak nie pomyliłem miejsc :wink:
To daj znać jak działalność ruszy chetnie tam zaparkuje :D
Limp

Awatar użytkownika
Michał
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1258
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 01:09

Post autor: Michał » 2 listopada 2007, o 21:59

może jakaś fotka? :)

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 2 listopada 2007, o 22:48

A ja nadal nie wiem dokładnie gdzie to jest a przynajmniej tego od której ulicy jest wjazd :P Ja parkuję na terenie wyburzonej kamienicy przy Silnicy. Tam gdzie ul. Planty skręca w Piotrkowską (obok kebaba).
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 listopada 2007, o 22:54

To za kamienica sasiaduajca z centrum rondo, obok jest tez chyba jakas stomatologia.

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 2 listopada 2007, o 23:06

Jest jeszcze jeden parking w tamtych okolicach, tylko nie wiem na jakiej zasadzie się tam parkuje. To jest spore podwórko na które wjeżdża się od strony Piotrkowskiej. Brama obok Żabki. Sam parking / podwórko graniczy z ZUSem i widać go tylko od strony ZUSu / wjazdu na parking ZUSowski bo jest otoczony kamienicami :)
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 3 listopada 2007, o 10:32

autor pisze:To za kamienica sasiaduajca z centrum rondo, obok jest tez chyba jakas stomatologia.
Dokładnie tak. Wjazd będzie od Paderewskiego ale będzie można także przejść na Planty przez sąsiednią działkę.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 5 listopada 2007, o 20:25

Oskar pisze:Rzadko kiedy parkuję w centrum, ale dziś musiałem i skorzystałem z parkingu przy ul. Św Leonarda. Pomijam widoki, nawierzchnię i budkę bo zależało mi na czasie, a wszędzie zawalone. Nie znam ceny za godzinę, ale zapłaciłem 4zł za półtorej i teraz pytanie czy pan parkingowy nie zaokrąglił sobie do 2 godzin :?:
Cena zaproponowana u hey'a, w takim wypadku, jak najbardziej mi odpowiada i nie muszę mieć nawet zniżki :wink:


Dzisiaj przechodziłem Leonarda obok tego parkingu.Jest tam gdzieś napisane ile za godzinę, bo jakoś nie zauważyłem? Pewnie 2 zł ale czy jest to gdzieś napisane?O godzinie 13 stało 6 samochodów...

ODPOWIEDZ