Stadion piłkarski - ul. Ściegiennego

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 3 kwietnia 2012, o 13:57

Albo będzie spora promocja Kielc, które dziś mogą zainteresować swoim rozwojem wiele osób, które w mieście dawno nie było, albo anty promocja, która może być jeszcze większa.

Osobiście cieszy mnie taka decyzja, bo prawdopodobnie już nigdy w Kielcach finału tak dużej imprezy nie będzie. Zawsze to podium, dekoracje i wpisanie się miasta do historii polskiego futbolu. To także mecz o eliminacje do Ligi Europy.

Po prostu potrzeba dużo ochrony i policji a może się uda obyć bez skandalu. Oby tylko te 400 tysięcy złotych wystarczyło na pokrycie strat... Coś mi się wydaje, że PGE Arena nie jest gospodarzem tylko dlatego, że wkrótce jest Euro 2012 i chcieli uniknąć zniszczeń na jednej z głównych aren tego turnieju.

Zobaczymy...

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 3 kwietnia 2012, o 15:57

Popłakałem się ze śmiechu.

Promocja Kielc? Duża impreza? Historia futbolu?

Kogo interesuje PP? Kto pamięta gdzie finał odbył się rok czy trzy lata temu? Wpuścimy do Kielc bandę idiotów, którzy będą się okładać po ryjach w całym mieście i demolować wszystko wokół. A wynik i tak jest już ustawiony.
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

mp
Posty: 251
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 21:16
Lokalizacja: Kraków/Kielce, Ślichowice

Post autor: mp » 3 kwietnia 2012, o 16:47

bender pisze: A wynik i tak jest już ustawiony.
doprawdy wzruszające

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 3 kwietnia 2012, o 17:13

Ile będzie kosztować praca Policji i ochrona firm ochroniarskich? Te 400k wystarczą?
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 3 kwietnia 2012, o 17:37

Jak przyjedzie stadionowe bydło i zdemoluje pół miasta to i 5 milionów nie wystarczy na pokrycie wszystkich strat...

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 3 kwietnia 2012, o 19:18

mp pisze:doprawdy wzruszające
Nie tyle wzruszające, co przykre. Szkoda, że kibice dają się tak robić w balona i to w czasach gdy bilety są naprawdę drogie.
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 3 kwietnia 2012, o 19:21

sueno pisze:Ile będzie kosztować praca Policji i ochrona firm ochroniarskich? Te 400k wystarczą?
Właśnie miałem zapytać dlaczego z naszych pieniędzy mają być pokryte koszty akcji wartej setki tysięcy złotych. Przecież to jest olbrzymie przedsięwzięcie, zaangażowana będą tłumy policjantów, zamknięte ulice. Wszystko dla bandy pacynek grających pod ustawiony wynik. :(
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Grzeslaw
Posty: 26
Rejestracja: 1 maja 2010, o 21:09
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Grzeslaw » 3 kwietnia 2012, o 21:16

Za pracę ochrony i policji na stadionie płaci organizator - w tym wypadku PZPN. Ochrona miasta należy do codziennych obowiązków tej służby.
Kibice dopuścili się czynów haniebnych i niedopuszczalnych. Oba kluby zostały ukarane identyczną karą tj. karą zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców na wszystkie mecze rozgrywanych w ramach Pucharu Polski przyszłego sezonu - oświadczył szef Wydziału Dyscypliny Artur Jędrych.
Doszukałem się takiej wypowiedzi. Może się okazać, że w przypadku awansu Legii do finału PP (co jest więcej niż prawdopodobne) nie będzie jej kibiców na meczu. Nie wiem czy ta kara była uchylana czy nie...

Tak czy inaczej, myślę, że nie będzie awantur, stadion nie spłonie, nie będzie porwań dzieci ani napadów na "januszy". A co się stanie naprawdę, czas pokaże :)

Gajtek
Posty: 64
Rejestracja: 1 grudnia 2008, o 18:21

Post autor: Gajtek » 3 kwietnia 2012, o 21:50

Trzeba też brać pod uwagę, że uradowani kibice po zdobyciu PP będą świętować w centrum miasta. Ja nie wyobrażam sobie 7k kibiców Legii na rynku w Kielcach.

Całe szczęście, że Ruch dzisiaj wygrał z wisłą w pierwszym meczu półfinałowym 3:1, więc jest duże prawdopodobieństwo, że wisły nie zobaczymy w Kielcach.

Wymarzonym finałem dla Naszego stadionu byłby mecz Ruch - Arka patrząc ze strony kibiców Korony.
Kielce - tu jest moje miejsce

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 3 kwietnia 2012, o 21:57

A może wszystko będzie ok i Kielce bedą podawać za przykład, że jednak się da, ehh... a wy Marudzicie jak stare zrzędy :twisted:

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 4 kwietnia 2012, o 19:38

Napisałem prywatnie:
Prezydent Miasta Kielce

Wojciech Lubawski

PODANIE

Szanowny Panie Prezydencie,

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej „EURO 2012”, chciałbym Panu zasugerować potrzebę zorganizowania w czasie gdy będą rozgrywane mecze „Euro 2012” miejsca, w którym mieszkańcy Kielc i regionu, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć na żywo w mistrzostwach, będą mogli poczuć atmosferę „Euro”. Proponuję w tym celu ustawienie na murawie stadionu miejskiego przy ul. Ks. P. Ściegiennego kilku (cztery na murawie, po jednym w każdym kierunku + już zainstalowane na stałe) telebimów.

Z poważaniem
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
Masmix
Posty: 403
Rejestracja: 21 września 2008, o 10:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Masmix » 4 kwietnia 2012, o 20:52

gw pisała, że ma być strefa pseudokibica na parkingu, także chyba się pośpieszyłeś

KamilCK
Posty: 166
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 14:55
Lokalizacja: Kielce-Śródmieście

Post autor: KamilCK » 4 kwietnia 2012, o 22:50

Gajtek pisze:Trzeba też brać pod uwagę, że uradowani kibice po zdobyciu PP będą świętować w centrum miasta. Ja nie wyobrażam sobie 7k kibiców Legii na rynku w Kielcach.
Nikt nie będzie świętować w centrum miasta, a już na pewno nie 7 tys osób.. Po meczu zazwyczaj odczekuję się kilkadziesiąt minut, kibice są pakowani do autokarów i eskortowani przez policję często do swojego miasta.
A to że po mieście będą chodziły jednostki z innych klubów to nie nasz problem tylko ich jeśli spotkają kieleckich fanów :wink:

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 5 kwietnia 2012, o 17:31

Masmix pisze:gw pisała, że ma być strefa pseudokibica na parkingu, także chyba się pośpieszyłeś
Może zmienią zdanie i zrobią na stadionie.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 5 kwietnia 2012, o 17:35

Lepszy byłby wg mnie Rynek do takich rzeczy.
Sorry, takiego mamy prezydenta...

ODPOWIEDZ