Echo Investment - Galeria Echo

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 9 listopada 2009, o 22:52

Przenieśli przystanek na wprost Centrum Laserowego Politechniki.Teraz muszę kupić chyba hulajnogę,żeby dotrzeć do tego punktu,bo to trzecia lokalizacja przystanku,a szczerze mówiąc jak ktoś ma większe zakupy to trochę daleko od Galerii,ale już niedługo się to zmieni... :lol:

Awatar użytkownika
macgol
Posty: 87
Rejestracja: 24 maja 2006, o 23:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: macgol » 17 listopada 2009, o 19:58

Obserwuje sytuacje za ogrodzeniem od ok 2 tygodni.
W ciągu tego czasu kilkakrotnie prace były wykonywane w Nocy tak gdzieś do 6 rano, po czym przerwa do 8 i znów praca wre.Obecnie( stan na Czwartek) jest wykopana wielka dziura w ziemi zaczynająca się od parkingu piętrowego a kończąca się mniej więcej na wysokości starego wjazdu na podziemny parking. W czwartek będę w pracy więc spróbuje zrobić jakieś fotki
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 24 listopada 2009, o 17:37

Echo Investment na targach Mapic 2009
24-11-2009 15:59

Podczas kolejnej edycji MAPIC - największych w Europie targów nieruchomości komercyjnych, które odbyły się w Cannes we Francji w dniach 18-20 listopada 2009 roku – Echo Investment zaprezentowała 10 centrów handlowych i handlowo-rozrywkowych planowanych do realizacji w najbliższych latach.

Rozbudowywana Galeria Echo w Kielcach, została wybrana przez międzynarodowe jury jako jeden z najbardziej obiecujących projektów komercyjnych 2009 roku. Centrum zostało zaprezentowane przez Annę Malarczyk, Development Managera Działu Projektów Centrów Handlowych w trakcie specjalnej sesji Speed Matching poświęconej rynkowi krajów CEE, na której przedstawiano również projekty z Serbii, Białorusi, Ukrainy i Słowacji.

Zrodlo: Echo Investment

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 1 grudnia 2009, o 12:07

Ależ to Echo Dnia jest prymitywne.Puszczą taki tytuł ("Sieć KFC znika z Kielc") i zaraz po Kielcach pójdzie plotka,a ludzie "z igły zrobią widły" :twisted: PORAŻKA!!!

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 grudnia 2009, o 16:51

Żuraw stoi? :)

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 1 grudnia 2009, o 17:36

dzisiaj chyba montowali (z uczelni widziałem jak dźwig samochodowy coś majstruje, ale parking mi zasłaniał)
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Post autor: tricky » 1 grudnia 2009, o 19:23

stoi 8) teraz już nad parking wystaje

Awatar użytkownika
macgol
Posty: 87
Rejestracja: 24 maja 2006, o 23:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: macgol » 1 grudnia 2009, o 19:32

Pierwszy Żuraw Przyfrunął, ok 9 przywieźli go przynajmniej o tej godzinie widzialem jak podjerzdzali z nim pod lasery a zmontowany częściowo zostal do godziny 13 akurat przejerzdzałem tamtędy to widziałem jego stającą cześć. Ciekawe czy ponownie Grohmann ich obsługuje?
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
macgol
Posty: 87
Rejestracja: 24 maja 2006, o 23:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: macgol » 2 grudnia 2009, o 09:48

Dzis ok 8 jak wjeżdżałem na teren galerii przed bramą obok Laserów stały 2 triki z kolejnymi częściami żurawia. :D
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
macgol
Posty: 87
Rejestracja: 24 maja 2006, o 23:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: macgol » 2 grudnia 2009, o 15:22

Trwają prae adaptacyjne dotyczace nowego wejścia Obok ccc do heliosa( .
Na zewnątrz we wnęe tuż obok wyjazdu z dolnego parkingu oraz wyjśc z sal kina zdjęto częsciowo kostkę i wylano beton ma to być część wejśćia( Tymczasowego) do kina. Wkrutce zdjęty zostanie metalowy plat oslaniajay ścianę na tej części galeri i zostanie dokończone wspomniane wcześniej wejście do kina
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
macgol
Posty: 87
Rejestracja: 24 maja 2006, o 23:25
Lokalizacja: Kielce

Post autor: macgol » 2 grudnia 2009, o 17:04

odnośnie żurawia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e51 ... 9ee64.html dość slaba jakośc bo robiona z oddali i telefonem niebawem lepsza jakoś jak tylko troszkę więcej czasu znajdę :P
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 2 grudnia 2009, o 17:20

Obrazek

Z jadacego samochodu i przez ramię.
Obrazek

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 4 grudnia 2009, o 20:47

"Nie chcemy żeby obok naszych domów przebiegała droga"
Artykuł dodany: 2009-12-04 13:49:43, ostatnia aktualizacja: 2009-12-04 13:53:58

Mieszkańcy domów położonych przy ulicach: Kadłubka i Reja w Kielcach protestują przeciwko budowie drogi dojazdowej do garażu Galerii Echo. Uważają, że zmiana drogi osiedlowej w dojazdową negatywnie wpływ na komfort ich życia. Chodzi o zwiększony poziom hałasu i zanieczyszczeń oraz niebezpieczeństwo związane ze wzmożonym ruchem samochodów.
Mieszkańcy ulic Kadłubka i Reja postulują o utrzymanie aktualnie obowiązującej komunikacji w tym rejonie. Przede wszystkim proponują utrzymanie istniejących zjazdów z ulicy Świętokrzyskiej. Wśród opracowanych przez protestujących rozwiązań, znajduję się także propozycja przeniesienia początku drogi szybkiego ruchu ze skrzyżowania ulic Warszawskiej i Świętokrzyskiej na skrzyżowanie ulic Świętokrzyskiej i Alei Solidarności.

Prezydent Kielc Wojciech Lubawski ze spokojem przyjął wiadomość o proteście. Uważa, że każda inwestycja wywołuje kontrowersje. Prezydent podkreśla, że budowa drogi przyczynia się do rozwoju i usprawnienia miasta. W celu zniwelowania hałasu zostaną na pewno zainstalowane tzw. ekrany akustyczne. Z tego względu projekt nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa, czy też komfortu mieszkańców.
Wojciech Lubawski zapewnia, że inwestycja zostanie przeprowadzona zgodnie z planem. "Ponieważ żyjemy w państwie demokratycznym mieszkańcy mają prawo protestować"- powiedział Wojciech Lubawski. Droga może nie powstać tylko jeśli w trakcie prac zostaną popełnione błędy proceduralne lub zostanie udowodnione, że któryś z mieszkańców zostanie ewidentnie skrzywdzony.

źródło: http://www.radio.kielce.pl/page,,quot-N ... d9735.html
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Post autor: redoxygene » 4 grudnia 2009, o 23:35

Lubawski pisze:Ponieważ żyjemy w państwie demokratycznym mieszkańcy mają prawo protestować
... ale z uwagi na fakt, ze to tylko na papierze ta demokracja, a w glowie jeszczem w PRLu, to ja te protesty mam w dupie - zapomniał dodać.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 4 grudnia 2009, o 23:47

Coz mogl dodac w sytuacji, gdy Echo ma podpisana umowe z miastem na zapewnienie takiego dojazdu.

ODPOWIEDZ