Hotele i pensjonaty w Kielcach i najbliższej okolicy

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Hotele i pensjonaty w Kielcach i najbliższej okolicy

Post autor: halny » 28 lipca 2006, o 21:40

Całkiem przypadkiem odkryłem duzy hotel Pod Jaskólkami na drodze z Ćmińska do Zagnańska / w prawo od dr.74/ W Sukowie także jest nowy Pensjonat pod sosnami. W Radlinie na zakręcie w/w stacji benzynowej także nowy hotel. Widać że powiat kielecki stawia na turystykę i Targi Kielce :)
Ostatnio zmieniony 17 marca 2008, o 08:20 przez halny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 30 lipca 2006, o 12:43

Podobno Stodólke na Mg rozwalili nie wiecie czy tam ma cos powstac....?
cochi

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 30 lipca 2006, o 13:25

O właśnie zapomniałem o tym napisać. Widziałem w czwartek że rozebrali całą Stodółkę oprócz pionów murowanych :) Wydaje mi się że do tego dobudują nowy obiekt.

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 13 sierpnia 2006, o 18:04

Pod Jaskółką Tumlin-Osowa ul. Sosnowa 56, 26-050 Zagnańsk
Obrazek
Ilość miejsc: 38
10 pokoi 2-osobowych - cena za pokój 120 zł
4 apartamenty - cena za apartament 200 zł
W pokojach: łazienka, telewizor i telefon
Więcej :arrow: http://www.podjaskolka.pl

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 14 sierpnia 2006, o 17:30

no i obok zalew umer.... bardzo fajne miejsce.... bylem tam niedawno namalej wycieczce rowerowej ze znajomymi.... jest tez kawalek piaszczysej plazy.... :)
cochi

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 15 sierpnia 2006, o 00:26

Przed skretem do szpitala na Czerwonej Górze obok parkingu /dr. woj.762./ od ponad roku stoi motel w stanie surowym. Ostatnio widziałem że zaczynają sie tam kręcić prawdopodobnie ludzie którzy chcą ten obiekt doprowadzić do finału / oby/

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 15 sierpnia 2006, o 11:23

Kubio pisze:Podobno Stodólke na Mg rozwalili nie wiecie czy tam ma cos powstac....?
halny pisze:O właśnie zapomniałem o tym napisać. Widziałem w czwartek że rozebrali całą Stodółkę oprócz pionów murowanych :) Wydaje mi się że do tego dobudują nowy obiekt.
Obrazek
Zajazd Stodółka należy(ał) :?: do P.T. Łysogóry Sp. z o.o. znalazłem na ich stronie takie info:
OBIEKT DO SPRZEDANIA Z DZIAŁKĄ 1,7 ha. tel. (041) 365-50-04
(przepraszamy, w chwili obecnej obiekt wyłączony z eksploatacji)
Adres Zajazd Stodółka, 26-085 Miedziana Góra /droga 74/
Więcej :arrow: http://lysogory.com.pl/zajazd/stodolka.php

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 15 sierpnia 2006, o 16:42

To moze juz budują nowy obiekt, a Łysogory dzialke sprzedalo, tylko nie uaktualnilo swojej www.

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 16 sierpnia 2006, o 08:58

narazie tam sie nic nie dzieje.. został sam komin i gruzy..

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 17 sierpnia 2006, o 08:54

Obrazek

Trzy gwiazdki zamiast „Stodółki”


Ruina zburzona, są perspektywy na porządny hotel przy torze w Miedzianej Górze

Zajazd „Stodółka” w Miedzianej Górze został zrównany z ziemią. W jego miejsce powstanie wkrótce trzygwiazdkowy hotel i kilka domków letniskowych.
„Stodółka” w Miedzianej Górze, tuż obok drogi krajowej nr 74 z Kielc do Łodzi, powstała na początku lat 80. Należała do Przedsiębiorstwa Turystycznego „Łysogóry”. Wyglądała elegancko jak na tamte czasy i wydawało się, że sąsiedztwo giełdy samochodowej, zapewni jej klientelę. Ale szybko okazało się, że te nadzieje spełzły na niczym. Zajazd powierzany kolejnym ajentom przechodził z rąk do rąk, niedoinwestowany podupadał coraz bardziej. W końcu pięć lat temu został zamknięty, co jeszcze pogorszyło jego stan. Ostatnio „Stodółka” wraz z działką o powierzchni prawie dwóch hektarów znalazła nowego właściciela. Ten zrównał zajazd z ziemią, a na jego miejscu zamierza postawić hotel oraz kilka domków letniskowych.
- Hotel przypominający dworek, wkomponowany w krajobraz, będzie miał trzygwiazdkowy standard. Znajdzie się w nim sto dwuosobowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, dwie sale restauracyjne, sauna, kręgielnia i pokój bilardowy, a obok oczywiście parking - informuje Jarosław Łączkiewicz, nowy współwłaściciel terenu, na którym do niedawna stał zajazd „Stodółka”.
Projekt hotelu ma być gotowy w połowie września br. Budowa obiektu ruszy w maju przyszłego roku, potrwa około dwóch lat. Dodatkowo Jarosław Łączkiewicz - będący także między innymi dzierżawcą mieszczącego się tuż obok jaskini „Raj” zajazdu „Raj” oraz szef hotelu w Ostrowcu Świętokrzyskim - planuje w Miedzianej Górze również budowę kilku siedmioosobowych domków letniskowych. Ich architektura również ma wkomponować się w tumlińskie wzgórza.
- Chcemy nawiązać współpracęe z biurami podróży, gościć w domkach grupy turystyczne i szkolne - wyjaśnia Jarosław Łączkiewicz.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 sierpnia 2006, o 11:24

O jak dobrze, jak swietnie :)

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 18 sierpnia 2006, o 11:21

wreszcie ktos pomyslal, to tez swieta baza wypadowa dla narciarzy bo przecie zod Stodolki do stacji narciarskiej Tumln Podrod jest moze z 800 metrow... a ten wlasciciel juz podobno dostal zgode na wyciecie lasu i pewnie jak mu sie troche zwroci inwestycja zwiazana z nowym wyciagiem, knajpka, armatkami i plugiem... wezmie sie za nowa nartostrade... notabene ten stary wyvig zostal przeniosny na druga strone i chyba w dn powszednie byl do uzytku bezplatnie dla "uczacych sie" i bardzo mlodych adeptow narciarstwa...

teraz by sie przytadalo aby automobilklub zainwestowal w tor, bo podbno ten motel/hotel 'motoraj' ma dwie gwiazdki....
cochi

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 22 sierpnia 2006, o 22:03

Kubio pisze: teraz by sie przytadalo aby automobilklub zainwestowal w tor, bo podbno ten motel/hotel 'motoraj' ma dwie gwiazdki....
Motel "Moto-Raj" ** 26-085 Miedziana Góra, ul. Łódzka
Obrazek
Ilość miejsc: 39
6 pokoi 2-osobowych - cena za pokój 130 zł
8 pokoi 3-osobowych - cena za pokój od 130 do 190 zł
1 apartamenty - cena za apartament 260 zł
Więcej :arrow: http://www.automobilklub.kielce.pl/?faid=9
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2006, o 22:33 przez Sirek1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 22 sierpnia 2006, o 22:18

1. Sirek nie Miedziana Gora, Miedziana Gora, tylko jak juz to to ul. Łodzka jest.
2. watpie zeby teraz takie tlumy na wyscigi przychodzily...., a kiedys to nawet specjana linia MPK byla o nazwie 'W'
cochi

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 22 sierpnia 2006, o 22:32

Ok wyedytowane. Takie zdjecie było to wstawiłem, a sadząc po zdjęciach na stronie Motel całkiem nieźle się prezentuje.

ODPOWIEDZ