Tesco - ul. Bohaterów Warszawy 10

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Mds

Post autor: Mds » 29 czerwca 2006, o 12:46

Deo ale mi chodzi nawet o produkty polskie czy nawet Społemoskie. Sprawdź ile kosztuje np. majopnez kelecki w społem a ile w tesco. Sprawdź też inne produkty to zobaczysz. Ja wiem, że kupowanie w tesco nabija kase obcokrajowcą ale ja 9 miesięcy temu wziąłem ślub mieszkam wraz z żoną na ksm niedaleko tej budowy. Oboje jesteśmy studentami, owszem mamy na życie miesięcznie jakieś 1000zł, które starcza nam na życie, ale jak mam wybierać czy kupować tanio i nabijać kase anglikom czy kupować drogo i polakom to ja wybieram to pierwsze, myślę, że ludzie którzy mają podobną sytuację też tak powiedzą. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 29 czerwca 2006, o 16:23

Doskonale to rozumiem... Niestety żyjemy w biednym kraju...

PS - Jurek, usuń posta tego "xxwkolniki13308k"...

Awatar użytkownika
kaggy
Posty: 265
Rejestracja: 2 marca 2006, o 21:13
Lokalizacja: Kielce - Barwinek

Post autor: kaggy » 29 czerwca 2006, o 20:20

jest szansa na obnizke cen w Społem z powodu połaczenia działu zamówień na skalę krajową, było to ok 2 tyg temu ogłaszane przez Społem. Do tej pory każdy sklep składał zamówienia indywidyalnie [aż się wierzyć nie chce][/url]

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 2 lipca 2006, o 15:46

http://img470.imageshack.us/img470/3444 ... pia2kz.jpg

Zdjeli juz ogrodzenie, parking wybrukowany i stawiaja latarnie na parkingu.

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 2 lipca 2006, o 16:04

ice pisze:Zdjeli juz ogrodzenie, parking wybrukowany i stawiaja latarnie na parkingu.
czyli już się nie dowiemy kto był generalnym wykonawcą :cry:

Awatar użytkownika
Krz
Posty: 48
Rejestracja: 8 marca 2006, o 00:52
Kontakt:

Post autor: Krz » 2 lipca 2006, o 18:27

czyli już się nie dowiemy kto był generalnym wykonawcą
No niestety, już tego płotu nie postawili, tylko zaczęli go rozbierać.

Parking (powinno się zabronić stawiania w widocznych miejscach tych uroczych betonowych płotów):
Obrazek


A jest jeszcze prezent od Tesco dla mieszkańców bloku po drugiej stronie ulicy. Ryczący po nocach klimatyzator, przy którym nie da się spać, czuję że będzie wojna o niego :roll:

Awatar użytkownika
Krz
Posty: 48
Rejestracja: 8 marca 2006, o 00:52
Kontakt:

Post autor: Krz » 4 lipca 2006, o 10:14

Obrazek

woj
Posty: 122
Rejestracja: 15 stycznia 2006, o 11:20
Lokalizacja: Kielce-Podkarczówka

Post autor: woj » 15 lipca 2006, o 15:25

Tesco na Bohaterów Warszawy od dzisiaj podobno jest już otwarte.

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 16 lipca 2006, o 12:39

Obrazek
Otwarcie marketu Tesco
joge14-07-2006, ostatnia aktualizacja 14-07-2006 20:40
Drugi w Kielcach market Tesco zostanie otwarty w sobotę o godz. 9. Znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy i jest znacznie mniejszy niż market tej samej sieci w Galerii Echo. Sklep ma 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Na półkach znajdzie się niemal 3 tysiące produktów, m.in. spożywczych, przemysłowych, kosmetycznych. Parking przed sklepem pomieścić może około 50 samochodów.

W markecie zostało zatrudnionych 50 osób, spośród których 60 proc. to osoby dotychczas bezrobotne. Pod marką Tesco działa 77 sklepów oraz 15 stacji paliw. Sklep w Kielcach jest ósmym tego typu w Polsce.
:arrow: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,3485472.html
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 lipca 2006, o 10:04

Obrazek

Osiedlowy „tysięcznik”
17-07-2006

Od soboty Kielce mają kolejny sklep sieci Tesco. Tym razem nie jest to olbrzymi hipermarket, ale supermarket na obrzeżach osiedla KSM.

- To typowy tysięcznik, czyli sklep osiedlowy mający 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Dlatego też układ hali jest nieco inny i nieco inny asortyment towarów: więcej artykułów spożywczych, sporo domowej chemii, mniej sprzętu elektronicznego - wyjaśnia Janusz Kaliściak, kierownik sklepu.
Klienci, którzy już przed godz. 7 czekali na otwarcie supermarketu, z wyboru towarów byli zadowoleni, bo każdy znalazł coś dla siebie.
- Robię typowe sobotnie zakupy, przede wszystkim sporo jedzenia. Taki sklep przyda nam się tu na miejscu, bo na tym osiedlu mieszka sporo starszych ludzi. Wcześniej często nosiłem za żoną siatki z dużego Tesco, teraz mam bliżej - mówił Marian Krzysztoń, mieszkaniec ul. Zagórskiej.
W sobotę sporo klientów przyszło do nowego sklepu z ciekawości. Było ich aż tak wielu, że momentami na parkingu stał ogonek oczekujących na wózki.
- Szkoda, że nie ma koszyków. Ja kupię tylko kilka drobiazgów, na czekanie na wózek szkoda mi czasu, poza tym wygodniej byłoby mi nieść zakupy w rękach - żaliła się Krystyna Świeboda.
Szefostwo sklepu przyznało, że wózków zabrakło. Kupienia koszyków do nowego Tesco nie przewidziano, ale jeśli klienci będą się ich domagać, to na pewno się pojawią.
- Nie spodziewaliśmy się aż takiej liczby klientów - tłumaczył nam kierownik sklepu.

and

:arrow: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/?cat=10&id=32370

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 lipca 2006, o 10:34

"Z kolei brytyjska sieć supermarketów Tesco poinformowała, że za 72 miliony funtów kupuje w Polsce sklepy Leader Price."

:arrow: http://biznes.onet.pl/0,1357022,wiadomosci.html

W Kielcach chyba są te markety, jeden kolo Dworca PKS. Pewnie zrobią kolejne kompaktowe Tesco, wolalbym szczerze mowiac, zeby ten budynek wyburzyli, ale moze doczekamy sie jakiejs fajnej modernizacji (marzenia :()

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 17 lipca 2006, o 10:36

A może całkiem wyburzą jak będą budować Nową Żelazną?
Do Leader Price'a przylega teraz jakaś nowa knajpa "Zbójecka". Chcieli ją zaaranżować na zakopiańską, zrobili płot z nierównych desek i wygląda teraz jakby tam była jakaś budowa :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 17 lipca 2006, o 11:28

tom pisze:A może całkiem wyburzą jak będą budować Nową Żelazną?
Do Leader Price'a przylega teraz jakaś nowa knajpa "Zbójecka".
Z tym przyleganiem to nie do konca jest tak jak piszesz. Knajpa jest vis a vis (czy jak tam to sie pisze) Leader Prica, po polskiemu na przeciwko. A z wyburzeniem bedzie ciezko bo sklep znajduje sie z kompleksie budynkow, gdzie mieszcza sie inne firmy i sklepy (Wsól, chyba salon cersanitu, szkola jezdy, zaklady bukmacherskie i sam nie wiem co tam jeszcze sie miesci :)) Najwyzej moga zlikwidowac lidera w tym miejscu i wybudowac gdzies nowego.

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 17 lipca 2006, o 14:19

Ja bym cały ten kompleksik zrównał z ziemią :). Wielce prawdopodobne jest, że wkrótce znajdzie się on między jezdniami Nowej Żelaznej.
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 lipca 2006, o 15:59

tom pisze:Ja bym cały ten kompleksik zrównał z ziemią :). Wielce prawdopodobne jest, że wkrótce znajdzie się on między jezdniami Nowej Żelaznej.
I bedzie straszył jak dopiero co zrownane z ziemia domki przy Al. Solidarnosci.

ODPOWIEDZ