Targi Kielce

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 21 sierpnia 2007, o 21:38

Właśnie nie do końca. Na projekcie elewatory aż tak nie wystają.

Awatar użytkownika
Michał
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1258
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 01:09

Post autor: Michał » 21 sierpnia 2007, o 21:47

Na wizualizacji baner sięga bardziej w dół i nie ma tych "chatek" na dole przez co wygląda to lepiej ;)

Adams931
Posty: 42
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, o 23:49
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Adams931 » 21 sierpnia 2007, o 22:01

poczekamy, zobaczymy. Moze dodadzą jeszcze u góry i u dołu jakieś "paseczki" i zasłonią całe elewatory :D
Kielce - moje miejsce na Świecie...

Awatar użytkownika
Gear
Posty: 135
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, o 16:36
Lokalizacja: CK

Post autor: Gear » 21 sierpnia 2007, o 22:56

Obrazek

Targi Kielce na reklamie
anar, 2007-08-21

Rozpoczął się montaż jednej z największych reklam w Polsce. To reklama Targów Kielce, która zawiśnie na niezbyt estetycznych elewatorach Zakładów Zbożowych przy ul. Zakładowej w Kielcach.

Obrazek
Fot. Paweł Małecki / AG

Baner zajmie powierzchnię ok. 4 tys. m kw. i będzie ważyć niemal 6 ton. Zostanie podświetlony, dzięki czemu nawet w nocy będzie można zobaczyć go z obwodnicy Kielc.

- Wiele osób zwracało nam uwagę, że Europę w Kielcach widać dopiero po wejściu na teren hal targowych, bo otoczenie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego postanowiliśmy to zmienić. Mam nadzieję, że reklama będzie pozytywnie odbierana i dzięki niej wiele osób dowie się o istnieniu targów w Kielcach. Jesteśmy znani w branży, ale często jest też tak, że ludzie nie wiedzą o istnieniu tu targów - mówi Andrzej Mochoń, prezes TK.

To niejedyna duża reklama miejskiej spółki. Druga, o powierzchni 290 m kw., została zamontowana na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żytniej.

:arrow: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4422155.html
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
gutek
Posty: 95
Rejestracja: 15 lipca 2007, o 17:50
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: gutek » 22 sierpnia 2007, o 07:50

- Wiele osób zwracało nam uwagę, że Europę w Kielcach widać dopiero po wejściu na teren hal targowych, bo otoczenie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego postanowiliśmy to zmienić. Mam nadzieję, że reklama będzie pozytywnie odbierana i dzięki niej wiele osób dowie się o istnieniu targów w Kielcach. Jesteśmy znani w branży, ale często jest też tak, że ludzie nie wiedzą o istnieniu tu targów - mówi Andrzej Mochoń, prezes TK.

We wrześniu jest salon samochodowy we Frankfurcie nad Menem. Niech Mochoń się przejedzie i zobaczy jaka jest Europa targowa.
Jeden pawilon Mercedesa jest większy od całych naszych targów.
Do poziomu europejskiego to nam baaaaaaaaaaaaardzo daleko.
Nawet wnetrza hal nie mówiąc o otoczeniu. Lokalne targi w bardzo prowincjonalnym mieście.
:cry: Taka jest niestety prawda.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 22 sierpnia 2007, o 08:08

Gutek, naprawde mnie drażnią juz Twoje posty :evil:
Masz jakis kompleks mniejszosci ze jestes z Kielc :?: :!:
Jeszcze nie widzialem na tym forum zadnego pozytywnego posta Twojego autorstwa.
Moze i masz racje ale takie porownania sa nie na miejscu.

Awatar użytkownika
gutek
Posty: 95
Rejestracja: 15 lipca 2007, o 17:50
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: gutek » 22 sierpnia 2007, o 08:24

ice pisze:Gutek, naprawde mnie drażnią juz Twoje posty :evil:
Masz jakis kompleks mniejszosci ze jestes z Kielc :?: :!:
Jeszcze nie widzialem na tym forum zadnego pozytywnego posta Twojego autorstwa.
Moze i masz racje ale takie porownania sa nie na miejscu.
Nie ma m komlepku mniejszości.
JESTEM DUMNY Z KIELC.
Niestety szlag mnie trafia nad tym co wyprawia nasz władza.
Pokaż mi jedną dobrze zrobioną inwestycję.
Stadion - jest super! Ale brak dojazdu, parkingu, infrastruktury.
To samo z nową halą.
Nowe inwestycje drogowe - "węzeł Krasickiego"ze słynnym przejściem dla pieszych przy exbudzie, super rozwiązania na łodzkiej itd.
To właśnie decydenci rozpływają się w zachwytach nad tymi wspaniałymi iwestycjami i ich rozwiązaniami. XXI wiek normalnie.
Normalni to szlag człowieka trafia.
Słyszałeś kiedyś komentarze na temat naszych targów wygłoszone przez przyjezdnych- na temat stadionu, hali i super rozwiązań komunikacyjnych w Kielcach.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 22 sierpnia 2007, o 09:41

Poczekaj jeszcze kilka lat a zobaczysz jak się Kielce zmienią - takiego boomu inwestycyjnego jaki się nam zapowiada od czasów PRLu jeszcze nie było :-) A jak Chińczycy się wezmą za drogi to na pewno nie będą tak wyglądały jak choćby nowa Łódzka...

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 22 sierpnia 2007, o 10:08

Gutek pisze: We wrześniu jest salon samochodowy we Frankfurcie nad Menem. Niech Mochoń się przejedzie i zobaczy jaka jest Europa targowa.
Jeden pawilon Mercedesa jest większy od całych naszych targów.
Do poziomu europejskiego to nam baaaaaaaaaaaaardzo daleko.
Nawet wnetrza hal nie mówiąc o otoczeniu. Lokalne targi w bardzo prowincjonalnym mieście.
człowieku zastanów sie co Ty porównujesz...
Frankfurt nad Menem jest ponad 3 krotnie większy od Kielc, jednak pomimo że mniejsze od stolicy Niemiec czy Monachium i Hamburga to pod wieloma względami je przewyższa. Frankfurt nad Menem może sie śmiało równac z Londynem czy Paryzem. nie nadarmo na Frankfurt mówi sie Bankfurt z racji liczby banków i ICH SIEDZIB w tym miescie. Pozatym we frankfurcie nad Menem znajduje sie największy port lotniczy w Europie! oprócz tego jest to jedno z najbardziej i najlepiej skomunikowanych miast w Europie (a jak w Europie to i na świecie...) popatrz na mape Frankfurtu wokół tego miasta aż roii sie od autostrad.
to tyle.
pozdrawiam.
CK|PL|EU

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 22 sierpnia 2007, o 10:19

Dokładnie.
Nie można porównywac Kielc do Frankfurtu.
To jedno z ważniejszych miast na Świecie.
Na takiej samej zasadzie można porównac Piekoszów do Kielc.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 22 sierpnia 2007, o 19:44

Marudzi wiekszosc naszego spoleczenstwa, ale ja o naszym targach slyszalem bardzo wiele dobrego, podobnie jak o tym, ze potrafilismy wybudowac stadion.

Awatar użytkownika
gutek
Posty: 95
Rejestracja: 15 lipca 2007, o 17:50
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: gutek » 23 sierpnia 2007, o 20:26

nie marudzą!
się tak podniecacie, że aż miło popatrzeć.
zapytaj 10 osób w w-wie czy znają kielce
i np wspaniałą atrakcję ul. sienkiewicza

do czego porównywać targi
do targów w bodzentynie
jak juź do do lepszych chyba trzeba - nie?

dziwne, że nie widzicie tej beznadziei kieleckich inwestycji
NO PODAJCIE PRZYKŁAD JEDNEJ DOBRZE I Z GŁOWĄ WYKONANEJ!

no właśnie
NIC ZERO

totalne knocenie każdej inwestycji

ale można dobrze naprawdę

mam prawo krytykować
każdy z WAS zaprojektowaby 100 razy lepiej Łódzką niż te debile z mzd

i dlatego mnie szlag trafia jak patrzę na tę beznadzieję

Awatar użytkownika
Gear
Posty: 135
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, o 16:36
Lokalizacja: CK

Post autor: Gear » 24 sierpnia 2007, o 17:27

Obrazek

23.08.2007 Graffiti na autobusie

Nietypowa promocja targów KIELCE STREET FASHION rozpocznie się jeszcze w sierpniu. W pierwszym i drugim dniu wystawy LATO SPORT, tzn. 23 i 24 sierpnia od godziny 10 do 17 mistrzowie graffiti będą malować reklamę na autobusach PKS Ostrowiec. Prezes ostrowieckiej spółki Stanisław Wodyński z entuzjazmem poparł ideę przybliżenia kultury ulicy - czyli graffiti - szerszej grupie odbiorców. Graffiti to także element kultury współczesnej, i tak samo jak w każdej innej dziedzinie sztuki, tworzą ją zarówno amatorzy, jak i dysponujący doskonałym warsztatem artyści.

Autobusy będą kursować do wielu miast w całej Polsce (Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Krynica Zdrój, Zakopane) do 5 października, czyli pierwszego dnia targów mody KIELCE STREET FASHION. Będą również promować konkurs „Off Fashion” adresowany do miłośników projektowania. Informacje na jego temat można znaleźć na stronie: http://www.offfashion.eu. Autobusy będzie można oglądać podczas targów KIELCE STREET FASHION, które będą odbywać się w Targach Kielce w dniach 5 – 7 października.

Obrazek

:arrow: http://www.targikielce.pl/z_news82.html
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 24 sierpnia 2007, o 17:31

Niezly pomysl, godna podziwa jest otwartosc PKS Ostrowiec, ale w sumie nie powinna mnie dziwic, bo nic zlego o tym przewozniku powiedziec nie moge, wrecz przeciwnie. Dla Kielc takze fajna promocja, nietuzinkowa.

mike
Posty: 87
Rejestracja: 7 lutego 2007, o 08:21
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: mike » 24 sierpnia 2007, o 19:44

Znam Pana Wodynskiego osobiscie i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem jego zdolnosci menadzerskich. Dlatego nie dziwi mnie jego otwartosc na taki pomysl. Panowie z kieleckiego PKS powinni brac przyklad. Widac ze jak sie chce to mozna.

ODPOWIEDZ