Apollo Rida Centrum - ul. Radomska 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 5 stycznia 2007, o 13:24

cochi pisze:bylem ostatnio w Realu i doszedlem do wniosku, ze straszny badziew tam sie zrobil... w zasadzie poza Big Starem i Top Fashion to nic tam nie ma...
Ja tam lubie HiMountain. Jeden z nielicznych sklepów z sensownym tego typu zaopatrzeniem. A mam pytanie - czy mi się wydaje - czy poczta się tam zlikwidowała?
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 6 stycznia 2007, o 00:15

Jeszcze niedawno była, muszę to sprawdzić...

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 6 stycznia 2007, o 10:15

ale zrobili n-punkt :lol:
cochi

Ben
Posty: 95
Rejestracja: 14 lipca 2006, o 01:02
Kontakt:

Real

Post autor: Ben » 7 lutego 2007, o 23:58

Czy ktoś z forumowiczów wie kiedy rozpocznie sie remont Reala zapowiedzi były na kwiecień ale nic się nie mówi ?.Co z dobudowa tyłu i przebiciem do tylnej częsci ?.
Ben Kielce

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 8 lutego 2007, o 11:07

Remont Reala :?: :?: :?
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

seba_ck
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1231
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 14:01
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: seba_ck » 8 lutego 2007, o 11:58

MAŁY pisze:Remont Reala :?: :?: :?
Też pierwsze słyszę. Nic nie obiło mi się o uszy w tej kwestii. W każdym razie byłaby to ciekawa propozycja. Ma być budowana Galeria na Warszawskiej i rozbudowana Galeria Echo, więc Real poczułby oddech konkurencji. Niewykluczone, że to jest właśnie skutek ewentualnego remontu Reala. Myślę, że jest to konieczne dla zachowania klientów, którzy są teraz bardziej wymagający.

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 8 lutego 2007, o 12:13

bardzo możliwe mogli by zrobić kładkę podziemną (a ukształtowanie terenu jest temu rozwiązaniu idealne) np. zrobić wejście ze schodkami w dół jak się wysiada z 35 bądź idzie od Sabatu i mogła by się kończyć na parkingu już bez schodów ponieważ teren schodzi w dół. Fajnie by było. Mogli by też posadzić więcej drzew i w ogóle upiększyć teren.
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Post autor: tricky » 8 lutego 2007, o 17:41

seba_ck pisze:Też pierwsze słyszę. Nic nie obiło mi się o uszy w tej kwestii. W każdym razie byłaby to ciekawa propozycja. Ma być budowana Galeria na Warszawskiej i rozbudowana Galeria Echo, więc Real poczułby oddech konkurencji. Niewykluczone, że to jest właśnie skutek ewentualnego remontu Reala. Myślę, że jest to konieczne dla zachowania klientów, którzy są teraz bardziej wymagający.
moim osobistym zdaniem do real'a chodzi sie przede wszytskim na zakupy w samym real'u nie szuka sie tam rozrywki,jak chce sie "rozerwac" to ludzie wybieraja wtedy GE

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 8 lutego 2007, o 23:19

Zgadza się, ale ja na przykład wolę Real'a od Tesco (ich to wogóle nie lubię :evil: ), czy Leclerc'a i tam najchętniej robię zakupy :D

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 8 marca 2007, o 21:09

Obrazek
Bum w niebo

Kielce czekają superinwestycje budowlane
(...)
Z kolei amerykańska firma Apollo-Rida, która w ubiegłym roku została właścicielem całego kompleksu handlowego przy ulicy Radomskiej, planuje wybudować kolejny obiekt. Hala powstanie na południe od hali Praktikera i ma mieć około 2000 metrów kwadratowych. Będą tu dwa sklepy międzynarodowej sieci handlowej nie spożywcze i nie budowlane, by nie tworzyć konkurencji Realowi i Praktikerowi.
(...)

:arrow: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... tokrzyskie

kampio1
Posty: 93
Rejestracja: 17 listopada 2005, o 21:27

Post autor: kampio1 » 9 marca 2007, o 12:15

Ciekawe co to za dwa sklepy :?: :?: :?: Pewnie coś z elektroniką powstanie.....swoją drogą super by było gdyby tam powstała IKEA. Jest to jedna z tych firm których brakuje w Kielcach.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 9 marca 2007, o 13:37

Nie sądzę, bo obok jesy Jysk... Elektronika odpada, bo tam jest Media Markt i Mix Electronics... Na pewno to nie będzie nic powalającego na kolana, ale to zawsze coś ;-) Przydałoby się to wszystko połączyć od wewnątrz i nazwać M1 ;-) :)

seba_ck
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1231
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 14:01
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: seba_ck » 9 marca 2007, o 13:44

Też nie sądze by to była elektronika. Trudna mi zgadnąć co to może być. Pewnie wkrótce się przekonamy. W każdym razie rosną nam drugie Janki. :D

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 9 marca 2007, o 14:19

seba_ck pisze:...W każdym razie rosną nam drugie Janki. :D
To samo sobie pomyślałem ;-)

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 9 marca 2007, o 14:36

A może to będzie market ogrodniczy albo powróci Reno i Adler??
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ