Apollo Rida Centrum - ul. Radomska 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 31 grudnia 2006, o 16:48

I nadal żadnych wiadomości chyba. A teren naprawde fajny. Parking sporawy i co cieszy bardzo się sprawdza połączenie przełączkami dwóch centrów Mix/Telepizza i Reala. Jak dla mnie, poza dodatkowym budynkiem przydałoby się sensowne połączenie tych trzech istniejących, tak aby powstał jeden pasaż. Wzorem dla nich, powinny być Janki gdzie też były tak porozrzucane różne budynki, w tym momencie powstała bardzo fajna uliczka.

Czekam więc dalej na jakieś informację odnośnie tego kompleksu. Mam nadzieję że będą szybki i z ciekawym projektem.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

maju
Posty: 205
Rejestracja: 10 stycznia 2006, o 18:08
Lokalizacja: Kielce-KSM,Warszawa-StaraPraga
Kontakt:

ikea buy sie przydała

Post autor: maju » 31 grudnia 2006, o 16:55

...coby każdy kielczanin mógł się naocznie przekonac , ze to nic rewelacyjnego, a przy okazji np. meble-DEK musiałby marże obniżyć ( ja np. za identyczną kanapę w Wawie dałem o 200zl mniej niż cena w DEKu w Kielcach). Jest jeszcze jeden plus Ikei - tani bar, gdzie można sie całkiem przyzwoicie i za całkiem rozsądne pieniądze najeść :D

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 31 grudnia 2006, o 17:00

Faktem jest że Ikea to żadna jakość :) Ale rośnie zasobność naszego społeczeństwa i będziemy w stanie tak jak inne narodowości częśćiej wymieniać wyposażenie mieszkania, a nie tak jak do tej pory - meble stoją po ileś tam lat bo drogie i szkoda wyrzucić/oddać. A takie z Ikeii jak się popsuje nawet po dwóch latach to bez żalu się wyrzuci i kupi nowe :)
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 1 stycznia 2007, o 15:39

mogliby rozbudowac centrum stawiajac budynki w miejscu obecnych dziur miedzy obecnymi budynkami... zwieszylaby sie powierzchnia handlowa
cochi

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Post autor: darek » 1 stycznia 2007, o 16:10

Chyba aż się prosi ,aby to przebudować w jakiś jeden kompleks, dodając pasaż handlowy.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 1 stycznia 2007, o 22:53

Może wreszcie by dali tą nazwę "M1" :>

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 1 stycznia 2007, o 23:16

Deo, chyba jak juz Kielce doczekaly sie -reala to nie budowali M1 :(
cochi

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 1 stycznia 2007, o 23:24

cochi pisze:Deo, chyba jak juz Kielce doczekaly sie -reala to nie budowali M1 :(
Budowali :D Przecież krakowskie powstało później niż nasze.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 stycznia 2007, o 23:29

Ale po co nam nazwa M1 skoro te obiekty prawie niczym sie roznia od siebie... dla samej nazwy to zaden prestiz. Centrum Radomska brzmi dobrze i nie uwazam, by zachodziła potrzeba wprowadzenia nowej nazwy.

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 2 stycznia 2007, o 00:01

autor pisze:Ale po co nam nazwa M1 skoro te obiekty prawie niczym sie roznia od siebie... dla samej nazwy to zaden prestiz. Centrum Radomska brzmi dobrze i nie uwazam, by zachodziła potrzeba wprowadzenia nowej nazwy.
Nie do końca. M1 ma w założeniu inną koncepcję funkcjonalności.

METRO Group Asset Management Polska

METRO Group Asset Management Polska Sp. z o.o. to spółka-córka METRO Group, odpowiedzialna za proces inwestycyjny oraz zarządzanie Centrami Handlowymi M1. Centra M1 skupiają pod jednym dachem zarówno firmy należące do METRO Group: Real, Media Markt, jak i galerię handlową z 50-70 sklepami detalicznymi, punktami usługowymi i gastronomicznymi. Butiki znanych firm krajowych i zagranicznych, oferują m.in. elegancką odzież, obuwie, sprzęt sportowy, biżuterię, zegarki i kosmetyki. M1 jest znakomitym miejscem do robienia rodzinnych zakupów, bowiem nie zapomina się tam o najmłodszych klientach. Specjalnie dla nich powstały przedszkola, w których pod fachową opieką dzieci spędzają czas na doskonałej zabawie.

M1 są dostępne zarówno dla klientów zmotoryzowanych (bezpłatne parkingi na kilka tysięcy pojazdów), jak i dla korzystających z komunikacji miejskiej. Dzięki licznym udogodnieniom osoby niepełnosprawne mogą wygodnie poruszać się na terenie centrów M1.

Dodatkową atrakcją każdego Centrum Handlowego M1 jest rozległa gama corocznych imprez, np. Dni Kultury Europejskiej, Wielka Majówka, konkursy i festyny związane ze Świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy, wystawy rzeźby i malarstwa. W Polsce funkcjonuje 9 Centrów Handlowych M1.

Więcej o METRO Group Asset Management Polska: www.metro-mam.pl

http://www.metrogroup.pl/servlet/PB/men ... index.html

W Kielcach, póki hale nie zostaną połączone pod jednym dachem, raczej nie mają szansy być M1.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 stycznia 2007, o 00:10

No wlasnie roznica jest taka, ze tam jest to pod jednym dachem, poza tym Metro nie jest wlascicielem tych obiektow, wiec nie ma chyba o czym dyskutowac :)

Awatar użytkownika
Michał
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1258
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 01:09

Post autor: Michał » 2 stycznia 2007, o 12:53

Swoją drogą skąd nazwa Centrum Radomska? Bo wygląda to na twór na potrzeby forum :) Na stronie Apollo Rida nic, Skanska tak samo, nawet Google nic o tym nie wiedzą - jako pierwszy link pojawia się strona www.inwestycje.kielce.pl a dalej miasto Radomsko :)

PS. Brzydka nazwa :)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 stycznia 2007, o 12:59

Jest to oficjalna nazwa dla calego centrum, wczesniej taka nazwe dalem na stronie, natomiast w ubieglym roku w Kielcach wisialy billboardy, ktore reklamowaly kompleks jako "Centrum Radomska".

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 2 stycznia 2007, o 13:00

Ciekawe na kiedy Metro zaplanowało remont kieleckiej hali Marko :)
Teraz chyba będzie zmiana kolorystyki choć przyznam że czerwono-biała podoba mi się bardziej niż niebiesko-żółta.

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 2 stycznia 2007, o 17:34

Park Handlowy Radomska brzmialoby lepiej... :roll:

a to teraz taski maly park handlowy..
cochi

ODPOWIEDZ