Evita - Galeria Venus, ul. Sienkiewicza 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 11 kwietnia 2012, o 23:25

Szczęka mi opadła jak się przeszedłem zapoznać. Mało tego co powyżej napisane, o ile parter jest do strawienia (długie rzędy ciuchów robią wrażenie) o tyle na piętrze myślałem że dostanę oczopląsu. Myszy komputerowe obok zabawek, śrubokręty obok butów, deskorolki obok porcelany, a wszystko wygląda jakby ktoś wietrzył magazyny, jakieś resoraki bez kółek, tandeta, masakra... Tesco i inne markety to przy tym ekskluzywne sklepy. I jakoś tak razi ta nieograniczona przestrzeń wewnątrz i podrobione historyczne mury na zewnątrz. :?
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 6 maja 2012, o 13:21

Galeria na kielecką kieszeń

Czynną od dwóch miesięcy Euro Center Galerię w Centrum Kielc przy ulicy Sienkiewicza odwiedza codziennie od 3 do 5 tysięcy osób. Od otwarcia było w niej już 115 tysięcy klientów, których przyciągają ogromny wybór towaru i niskie ceny.

Galerię prowadzi spółka, której właścicielem jest duża chińska firma, działająca do tej pory na rynku węgierskim i tam mająca swoją główną siedzibę. Teraz Chińczycy po sukcesie na Węgrzech podbijają rynek w Polsce. Jak się okazuje, wywołują spore zamieszanie także na rynku kieleckim, bo na towar za grosze jest wielu chętnych, są więc niemałą konkurencją dla kieleckich galerii handlowych.

Najbardziej oblegane przez klientów jest pierwsze piętro z odzieżą damsko-męską, bielizną, a nawet sztuczną biżuterią. Bluzki, spodnie, koszule można już kupić od już od 10 złotych. W ofercie jest też galanteria oraz obuwie damskie i męskie, artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt komputerowy, sportowy, a także zabawki.

Chińskie galerie w Kielcach

W Kielcach funkcjonują już cztery galerie należące do Chińczyków. Największa - Ketlon Chińskie Centrum Handlowe, należy do 25-letniego Chińczyka Ye Jia Wen. Liao Zheng Yan, prowadzi duży sklep przy ulicy Bodzentyńskiej. W Galerii Czarnowskiej działa Chiński Supermarket, który zajmuje całe piętro budynku. Euro Center Galeria Centrum przy ulicy Sienkiewicza otworzyła chińska spółka działająca do tej pory na Węgrzech

:arrow: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 85012.html

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 6 maja 2012, o 18:11

A Galeria Echo i Korona nie jest na kielecką kieszeń? Jak mnie denerwuje retoryka ED... :roll:

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Post autor: darek » 6 maja 2012, o 19:32

Mówienie o tych chińskich sklepach :Galeria to chyba duże przekłamanie.

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 6 maja 2012, o 19:51

Ciekawe ile skośnych kosztował ten artykuł. ;-)
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 6 maja 2012, o 22:01

nie jestem jakos wybitnie poprawny politycznie ale wyznaje zasade - nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe.
bender miło by Ci się czytało gdyby ktoś o Polakach mówił w taki sam pogardliwy sposób np.: wąsacze, pijusy, brudaski, zmywaki, lepkoręcy, wiesniaki, złodzieje, buraki itp ? bo mnie nie.
CK|PL|EU

Awatar użytkownika
Ahmed
Posty: 239
Rejestracja: 19 maja 2008, o 17:56

Post autor: Ahmed » 8 maja 2012, o 18:30

klijent naś pannnn :)
Mój kraj Polska, moja Ojczyzna Świętokrzyskie, mój Dom Kielce

ODPOWIEDZ