PUK Kielce - Parking wielopoziomowy, Plac Konstytucji

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:16

Tak dla zmyłki pewnie dali :). Ludzie woleliby, żeby parking powstał właśnie tam, ale prezydent dobrze argumentował obecną lokalizację parkingu.
Na końcu jakis facet rzucił dobry pomysł, żeby zbudować parking podziemny pod Placem Wolności, a na placu - lodowisko. Miałoby to być zimowe uzupełnienie Muzeum Zabawkarstwa. Lubawski powiedział, ze koszt realizacji takiego parkingu w tym miejscu to 100 mln PLN. Jak Unia da 75% to zbudują.
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:19

hehehe naprawde niezła komedia takie spotkanie, unia napewno da na parking z lodowiskiem 75baniek, ja nie moge, ale tak szczerze to z tymi kiblami na cmentarzu to mogli by cos zrobić moze unia da kaske :lol:

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:22

Na Sandomierskiej zbudowali jeden szalet za 0,5 mln. Chyba z marmuru i złota. Lubawski powiedział, że ustawienie toi-toi jest nie na miejscu. Najtańsze rozwiązanie i najlepsze.

Znacząco odbiegłem od tematu :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:25

ten parking jak sie patrzy jak to z ziemi wygląda jest lux niech budują przynajmniej cos bedzie, pie....... o starówkowym trakcie to chyba taki chwyt Dzika zreszta szklany budynek zusu i ten wiezowiec hawany juz nie sa zbyt starówkowe ale tak to zawsze jest ze wszyscy chcą parking tylko nie koło swojego domu, autostrade ale nie przez pole, lotnisko nie nad moja głową itd

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:29

Parking dobry, ja jestem za budową. Wieżowiec "związków" chcą obnizać o 5 pięter. Było trochę mieszkańców Leśniej, którzy sprzeciwiali sie budowie. Średnia wieku: 65 :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:30

naprawde mamy w kielcach szalet za pół melona??? gdzi to jest na sandomierskiej??

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:31

Pewnie chodziło mu o cmentarz na Cedzynie. Tak by wynikało z kontekstu.
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:32

jakto obnizyć obetną i wezmą do kieszeni, po co chcą obniżyć???

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 7 lutego 2006, o 23:32

Odbiegamy od tematu :> informacyjnie... niezbyt ladny szalet za bagatela 0,5 mln zlotych został wybudowany na Sandomierskiej przy Źródłowej, zaraz obok fontanny.

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:34

bart!! pisze:jakto obnizyć obetną i wezmą do kieszeni, po co chcą obniżyć???
Bo za wysoki :). Ja bym wyburzył całkowicie i postawił cos nowego, ale pewnie taniej wyjdzie obnizyć. Co prawda niezbyt estetycznie, ale przynajmniej lepiej niz obecnie. "Zdejmą" kilka pięterek i po sprawie :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:34

tak tak :lol: projekt parkingu bardzo ładny kolumny są swoistym połączeniem starówkowego charakteru magistratu z nowoczesną bryłą parkingu który odtwarza historyczne trakty :lol:

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:37

czyli tak poprostu ba zawysoki no mozna i tak, ale ze o ten kibel nie było afery to niedowiary. Projekt parkingu naprawde wnosi wiele nowoczesności widać ze nie projektował go przypadkowy człowiek :lol:

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:38

Hehe...
Podobno te trakty uzgodniono z konserwatorem zabytków, bo inaczej nici z budowy.
Komisja Rewizyjna czuwa!

bart!!

Post autor: bart!! » 7 lutego 2006, o 23:39

hehe to czyli ruch w parkingu bedzie odbywał sie w ten sam sposób jak miało to miejsce kiedy parkował tam fred flinsone

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 7 lutego 2006, o 23:41

Właśnie o ten projekt zrobiła sie afera i pojawił sie sprzeciw przegranych architektów. Dlatego, ze wygrał młody i nieznany architekt. Tak przynajmniej argumentował prezydent.
O szalecie tez dopiero się dzisiaj dowiedziałem. Będę się musiał udać na wizytację obiektu :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

ODPOWIEDZ