Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: MAŁY » 31 maja 2015, o 15:08

Może lepiej niech na te brązy sraczkowate lustra poprzyklejają...
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: baux » 30 lipca 2015, o 21:48

Prymityw dał pokaz gustu

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: AR » 31 lipca 2015, o 07:22

Nie piszcie o lustrach, bo jeszcze niejeden inwestor pomyśli, że to na serio ;)
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: Grzegorz » 31 lipca 2015, o 09:11

Mówcie co chcecie, ale dla mnie to DRAMAT...

Po pierwsze - fale na elewacji - kicz gorszy niż w latach '90.
Po drugie szkło refleksyjne, które na świecie za nowoczesne było uważane, kiedy mieliśmy w Polsce głęboki PRL.

Jakby nie było wyżej wymienionych punktów to budynek byłby jeszcze znośny, może nie ładny, ale znośny.

W Warszawie niedawno zburzono podobny budynek z lat dziewięćdziesiątych, w Warszawie planuje się likwidację przejść podziemnych i estakad dla pieszych w środku miasta na rzecz standardowych i najwygodniejszych dla pieszych przejść naziemnych a w Kielcach projektuje się niedzisiejsze budynki, ludzi upycha pod ziemią na rzecz autostrad w centrum i żyje się pod kopułą, nie dostrzegając pozytywnych praktyk bliskich sąsiadów...

Wizja zakompleksionego buraka z małego miasteczka.

f@za
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2015, o 20:02

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: f@za » 21 sierpnia 2015, o 21:08

Po pierwsze primo, chciałbym się przywitać, jestem "nowy" na tym FM, więc wszystkich pozdrawiam.
Po drugie primo, nie wiedziałem że jest takie FM, co prawda z miasta się wyprowadziłem, ale znam je prawie "na wylot", na niejednej budowie chleb jadłem, i pewnie jeszcze nie raz tu zajrzę.
Ale do rzeczy, poczytałem posty na temat tej "Wody" (no właśnie, AQUA, a nie WODA - ustawa o JP "się kłania"), i muszę przyznać że z wieloma się nie zgodzę. Większość (prawie wszyscy) piszą "brzydal", a ja twierdzę że NIE! "Bo nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba". Wydaje mi się, że w CK znalazł bym kilka nowych budynków, które robią większą "wiochę" z naszego miasta. Szczerze mówiąc (pisząc) nie przyglądałem się zbytnio, ale wydaje się OK, na tle UW. Nie lustrowałem jakości "wykończeniówki", zrobię to przy okazji. Ale na jeden "wynalazek" mój kolega zwrócił uwagę, i w 100% z nim się zgadzam - platformy dwupoziomowe w parkingu podziemnym.
Znaczy się jeśli z górnego samochodu kapnie oliwa (albo błotko z solą w zimie) na dolny samochód, to kto zapłaci za myjnię?
Wiem że w takim obiekcie nie kupują lokali ludzie posiadający (tak jak ja) ponad 20-sto letnie samochody, ale nawet z "nówki" może coś kapnąć.
I takie "patenty" w/g mnie to "porażka". Rozumiem że potrzeba miejsc parkingowych w nowych obiektach, ale nie za wszelką cenę.
Nie jeden nabywca pewnie nie wie, że mu stawka OC podskoczy, jak jego samochodowy sąsiad z dołu będzie miał w jakikolwiek sposób uszkodzony samochód. No chyba że parking ma osobne ubezpieczenie...

Pozdrawiam - P

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: ice » 30 października 2015, o 11:39

W budynku powstaje mBank.

MemphisCK
Posty: 27
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 15:11
Lokalizacja: Kielce

Re: Budar - biurowiec al. IX Wieków Kielc / M. Pelca

Post autor: MemphisCK » 1 listopada 2015, o 23:21

Podobno dwa piętra są mBanku.

ODPOWIEDZ