Galeria Merkury/Merkury Market - ul. Zagnańska

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
andrzeej
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1786
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:34
Lokalizacja: KOM

Post autor: andrzeej » 1 października 2011, o 21:59

Sebastian pisze:Mnie najbardziej interesuje ostatnie zdanie :D Cóż to za sieć spożywcza dużego kalibru zawędrowałaby w tamte okolice? Czyżby kolejna "Biedronka"?Swoją drogą to jakoś nie widzę tam sklepu o takim profilu.
Jeśli to będzie Lidl lub Biedronka, to myślę, że lokalizacja jest rewelacyjna. W pobliżu nie ma takich sklepów, a sporo ludzi tędy przejeżdża - myślę głównie o mieszkańcach gmin Zagnańsk i Miedziana Góra, którzy dojeżdżają do Kielc.

leonard
Posty: 38
Rejestracja: 3 maja 2010, o 14:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: leonard » 2 października 2011, o 22:16

W piątek stał koło budynku samochód ,,Almy"może bedą tam delikatesy?

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 2 października 2011, o 22:50

Byłoby super, ale coś niestety mi się nie wydaje...
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
kamilkw
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1458
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 09:48
Lokalizacja: Morawica/Kielce

Post autor: kamilkw » 11 października 2011, o 14:43

Szybki strzał telefonem. Jednak inna elewacja niż na wizualizacjach.

Obrazek
pletwa

Awatar użytkownika
kamilkw
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1458
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 09:48
Lokalizacja: Morawica/Kielce

Post autor: kamilkw » 11 października 2011, o 21:11

Przez przypadek trafiłem na info:

Firma Merkury buduje w Kielcach kolejną Galerię Handlową - Merkury Design.
Galeria Merkury Design powstanie nieopodal drogi krajowej nr. 74 biegnącej przez województwa łódzkie, świętokrzyskie i lubelskie, aż do przejścia granicznego z Ukrainą w Zosinie. Największy atut lokalizacji wynika z faktu, iż w bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdują się:
a) Merkury Market – dynamicznie rozwijająca się sieć marketów budowlanych i wykończeniowych obecna w południowo-wschodniej Polsce oraz na Słowacji,
b) OBI
c) Centrum handlowo-rozrywkowe Plaza – inwestycja o łącznej powierzchni handlowej przekraczającej 35 000m2, której zakończenie planowane jest na rok 2013. Kompleks, w którym znajdą się m.in. sale kinowe i restauracje potencjalnie zapewni ogromną liczbę klientów, którzy odwiedzą również naszą Galerię.

Nasza galeria to ponad 4000 m2 powierzchni handlowo-magazynowej, zlokalizowanej na dwóch kondygnacjach. Schemat lokalu obrazuje załączony plik.

Firmy zainteresowane wynajmem powierzchni handlowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 667701206 lub mailem: najem@merkurymarket.pl

Otwarcie Galerii planowane jest na początek 2012 r.

http://www.merkurymarket.pl/galerie-han ... ry-design/


PS.

Nie wie ktoś czy mają zamiar wykupić skład budowlany znajdujący się bezpośrednio przed obiektem? Jest tam strasznie ciasno i niemal cała działka została zapełniona przez hale.
pletwa

Onio
Posty: 186
Rejestracja: 14 kwietnia 2008, o 16:18
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Onio » 12 października 2011, o 10:51

leonard pisze:W piątek stał koło budynku samochód ,,Almy"może bedą tam delikatesy?
W Kielcach oprócz marketu budowlanego Merkury, powstaje także przeznaczona na wynajem, dwukondygnacyjna Galeria Merkury o łącznej powierzchni ponad czterech tysięcy metrów kwadratowych. Parter zajmie market spożywczy znanej, dużej sieci, natomiast piętro przeznaczone będzie między innymi na sklepy odzieżowe. Oba obiekty zaopatrzone będą także w parkingi na blisko sto miejsc.


http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 69668.html

Ziarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1653
Rejestracja: 20 lutego 2008, o 20:16
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Ziarek » 12 października 2011, o 22:17

Było by miło gdyby powierzchnie zajęła Alma, zawsze to lepiej od czasu do czasu zrobić zakupy w delikatesach, a nie w zwykłej sieciówce :)

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce
Posty: 308
Rejestracja: 2 grudnia 2008, o 16:11
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: Krzysiek Kielce » 13 października 2011, o 06:42

Na Almę bym nie liczył. Moja dziewczyna pracuje w firmie która dostarcza produkty do tej sieci i z wiadomości które ma od ludzi tam pracujących Alma podjęła decyzję rozwoju tylko w największych miastach i na Kielce nie mamy co liczyć.

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 13 października 2011, o 06:53

Przecież Kielce mają być metropolią :lol:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 13 października 2011, o 10:04

Podjęła decyzję ze względu na swoją sytuację finansową, wcześniej chcieli być obecni wszędzie.

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Post autor: darek » 13 października 2011, o 12:18

Krzysiek Kielce pisze:Na Almę bym nie liczył. Moja dziewczyna pracuje w firmie która dostarcza produkty do tej sieci i z wiadomości które ma od ludzi tam pracujących Alma podjęła decyzję rozwoju tylko w największych miastach i na Kielce nie mamy co liczyć.
Jeśli Zielona Góra, Rzeszów,Opole,Lubin to są największe miasta to chyba coś nie jest tak.

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce
Posty: 308
Rejestracja: 2 grudnia 2008, o 16:11
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: Krzysiek Kielce » 13 października 2011, o 12:28

darek pisze:
Krzysiek Kielce pisze:Na Almę bym nie liczył. Moja dziewczyna pracuje w firmie która dostarcza produkty do tej sieci i z wiadomości które ma od ludzi tam pracujących Alma podjęła decyzję rozwoju tylko w największych miastach i na Kielce nie mamy co liczyć.
Jeśli Zielona Góra, Rzeszów,Opole,Lubin to są największe miasta to chyba coś nie jest tak.
Tam już są a ja napisałem że podjeli decyzję na "ROZWÓJ" tylko w największych miastach. Czytajmy ze zrozumieniem.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 13 października 2011, o 14:46

To zależy jaka jest definicja "największych miast"?
Może Almy nie będzie w Skarżysku czy Starogardzie Gdańskim...

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce
Posty: 308
Rejestracja: 2 grudnia 2008, o 16:11
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: Krzysiek Kielce » 13 października 2011, o 15:05

ice pisze:To zależy jaka jest definicja "największych miast"?
Może Almy nie będzie w Skarżysku czy Starogardzie Gdańskim...
Szukacie dziury w całym. Z informacji jakie posiadam Alma nie jest zainteresowana Kielcami. Koniec kropka!

Michal K
Posty: 213
Rejestracja: 21 września 2007, o 16:55

Post autor: Michal K » 13 października 2011, o 22:22

leonard pisze:W piątek stał koło budynku samochód ,,Almy"może bedą tam delikatesy?
Zapewne chodziło o tą Almę:
http://www.almaalpinex.com.pl/
"Lekarz może pogrzebać swoje błędy, architekt może jedynie doradzić klientowi by zasadził winorośl". Frank Lloyd Wright

ODPOWIEDZ