Strona 1 z 36

Kolporter Siedziba - ul. Zagnańska 61

: 4 listopada 2005, o 10:47
autor: AR.
ul. Zagnańska/Robotnicza. Realizacja: II kw. 2006 r. Ma być 11 pięter! :)

Lokalizacja :arrow: http://www.gis.kielce.eu/geoportal_tool ... ?link=1000

: 4 listopada 2005, o 12:21
autor: Autor
Jeeeeeeeeeeest :) wiecie jak sie balem,ze wybiorą inny projekt (niby nowoczesny,ale tylko 2 pietra) :] bosko po prostu :) bo wizualizacja jest super, choc z niej wynika ze bedzie 11 kondygnacji naziemnych (nie pieter), ale i tak...rejon zmieni sie nie do poznania. A nie wiesz moze z kim sie mozna kontaktowac w Kolporterze apropos tej inwestycji?

Aaaaaj i jeszcze taki obiekt przy trasie na Łódz i dodatkowo doskonale widoczny z trasy kolejowej z Warszawy na przyklad :)

: 4 listopada 2005, o 13:49
autor: AR
Niestety nie wiem z kim można się skontaktować w Kolporterze. Wiem, że projekt wykonał arch. Marek Trela, Kraków (arch.trela@interia.pl). Inwestorem zastepczym jest Condite na ul. Strycharskiej 6. To jest spółka Kolportera.

Kolporter

: 4 listopada 2005, o 16:51
autor: halny
Poproszę o projekt :D Która to działka - coś tam wyburzą ?

: 4 listopada 2005, o 17:20
autor: Sz.J.
Również proszę o wizualizację. Słyszałem, że biurowiec ma mieć kształt jajka. Prawda to?
Ma powstać na byłych terenach Poligrafii - Robotnicza/Łódzka.

Jak powstanie to faktycznie będzie fajny widoczek z pociągu.
Kielecki Manhattan. :D

: 4 listopada 2005, o 22:16
autor: Autor
No ja niestety nie moge rozpowszechniac jeszcze wizualizacji, ale rzeczywiscie bedzie mial ksztalt jajka. Postaram sie gdzies napisac o zgode...ale nie wiem za bardzo gdzie :(

a co do lokalizacji to jajko bedzie w sie zaczynalo w narozniku przy skrzyzowaniu Lodzka/Zagnanska

: 4 listopada 2005, o 22:52
autor: halny
Jak znam forum to 'Profesor' zaraz po wizualizacji projektu na forum napisze -- nie rozumiem co wam się w nim podoba ? jajko było pierwsze czy kura ? :lol:

: 4 listopada 2005, o 23:04
autor: Autor
Kurde...ludzi do kogo by tu uderzyc z moja skromna prosba, bo projekt jest wart publikacji w trybie pilnym :(

: 11 listopada 2005, o 14:11
autor: Gość
autor pisze:Kurde...ludzi do kogo by tu uderzyc z moja skromna prosba, bo projekt jest wart publikacji w trybie pilnym :(
może spróbuj tu: :)

http://www.kolporter.com.pl/form.asp

: 11 listopada 2005, o 16:47
autor: Autor
email do firmy: biuro@kolporter.com.pl

Moze pod ten? :> wysle im jutro :D

Obrazek

: 11 listopada 2005, o 22:07
autor: Sz.J.
Widzieliście budynek projektu Normana Fostera w Londynie, właśnie w kształcie jajka.
Może w Kielcach powstanie coś podobnego, wiadomo w mniejszej skali.

: 11 listopada 2005, o 22:13
autor: halny
autor pisze:email do firmy: biuro@kolporter.com.pl

Moze pod ten? :> wysle im jutro :D

Obrazek
Bardzo fajna Ania :D

: 11 listopada 2005, o 22:45
autor: Autor
Fajna i trzeba przyjsc na koncert :) nie ma co,ale gra po raz pierwszy w Polsce swoj repertuar :D Zapraszam <koniec tematu> :] chyba,ze przeniesiemy :P

: 21 grudnia 2005, o 13:08
autor: Autor
Obrazek
Grupa Kolporter buduje nową siedzibę

Obrazek ziem 07-12-2005

Grupa Kapitałowa Kolporter już za rok przeprowadzi się do nowego biurowca. Stanie on przy ul. Zagnańskiej 61 na działce za dawnym biurowcem Poligrafii SA, który Kolporter odkupił rok temu, a mieści się w nim obecnie siedziba spółki Kolporter Info. Ten budynek pozostanie, ale całkowicie zmieni się jego elewacja.

Kolporter wystawi natomiast na sprzedaż swoją obecną siedzibę przy ul. Strycharskiej. Złoty biurowiec powstanie w rekordowym tempie dziewięciu miesięcy. Będzie miał 11 pięter, prawie 8 tys. m kw. powierzchni (w tym 5 tys. m kw. powierzchni biurowej) i 32 tys. m sześc. kubatury. Będzie w nim mogło pracować około 500 osób.

- Nasz dotychczasowy biurowiec przy ul. Strycharskiej 6 był komfortowy i nowoczesny, jednak spółki spod znaku Kolportera rosną tak szybko, że zaczęło brakować miejsca - mówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej Kolporter.

: 21 grudnia 2005, o 13:09
autor: Autor
Nowa siedziba Grupy Kapitałowej Kolporter

Za rok Grupa Kapitałowa Kolporter będzie miała nową siedzibę. 11-piętrowy biurowiec w kształcie elipsy koloru złotego stanie przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach. Na blisko 5 tysiącach metrów kwadratowych pracować będzie około pół tysiąca osób. Budynek będzie stanowił kompozycyjne uzupełnienie dotychczasowej siedziby spółki Kolporter Info, która rok temu kupiła budynek Poligrafii SA. Czym spowodowana jest przeprowadzka? Mówi rzecznik prasowy Kolportera - Maciej Topolski.
" Przeprowadzka do nowej siedziby spowodowana jest szybkim rozwojem spółek grupy Kolporter. Nasz dotychczasowy biurowiec przy ulicy Strycharskiej był wprawdzie komfortowy, jednak jego powierzchnia nie wystarcza już na potrzeby spółek spod znaku Kolportera. Uznaliśmy, że umieszczanie spółek w różnych miejscach nie jest dobrym rozwiązaniem, stąd decyzja o budowie nowej siedziby."
Biurwiec na ulicy Strycharskiej będzie wystawiony na srzedaż.

Radio Fama