Ulica Sienkiewicza - modernizacje, zmiany, plany

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)

Post autor: Grzegorz » 21 kwietnia 2012, o 21:53

Też tak sądzę, choć może nie za 5, ale za 10 lat. Mnie już się galerie handlowe przejadły. Wolę je obecnie oglądać z zewnątrz niż z wewnątrz. Choć fajnie, że powstają. ;]

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Post autor: hey » 25 kwietnia 2012, o 18:25

Cremova już czynna...

Awatar użytkownika
RZ

Post autor: RZ » 25 kwietnia 2012, o 18:37

Z meblami zajętymi przez komornika? :lol:
Ach te plotki...
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
ice

Post autor: ice » 27 kwietnia 2012, o 16:54

Co do wymierania Sienkiewki to dzisiaj ciężko było znaleść potwierdzenie tej tezy.
Ludzi trochę mniej niż podczas Święta Kielc.
Fakt, że ulica Sienkiewicza przestała być miejscem gdzie chodzi się zakupy.

CKKarol

Post autor: CKKarol » 21 maja 2012, o 23:08

Od 11 maja zlikwidowane CCC w Katarzynie, na drzwiach wisi kartka o mniej więcej takiej treści "Lokal już wynajęty, wkrótce otwarcie". W lokalu po Pizzy Hut trwają jakieś prace, ale nie wiem jak długo to już trwa, dzisiaj zauważyłem. Może nie Sienkiewka a Rynek, w lokalu po aptece Cefarmu trwają prace wykończeniowe, powstanie tam "Klejnot".

Awatar użytkownika
YogiCK

Post autor: YogiCK » 30 maja 2012, o 11:05

Ciekawy artykuł o konkurencji między deptakami a galeriami handlowymi, tu akurat odnośnie Warszawy ale w zasadzie można dopasować tutaj chyba każde większe polskie miasto
http://m20.waw.pl/oskarzony-galeria/

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 30 maja 2012, o 11:21

Wreszcie ktoś napisał to co sam myślę na ten temat. Podpisuję się obiema rękami.

Zakazywanie budowania galerii handlowych w centrach miast jest półśrodkiem, na którym straciliby przede wszystkim klienci. Zakupy wolę robić w galeriach handlowych, do pubu i restauracji wolę chodzić na miasto. I dlaczego ktoś ma mi siłą wpływać na preferencje?

hey

Post autor: hey » 2 czerwca 2012, o 14:26

Ravel znika z Sienkiewicza,lokal do wynajęcia...
W miejsce Trolla otworzył się sklep z odzieżą damską Indygo a obok jubiler Złoty Kolczyk.
Ciekawe kto wynajął lokale po Pizzy Hut i CCC...

Marcinus
Kontakt:

Post autor: Marcinus » 4 czerwca 2012, o 18:52

Słyszałem gdzieś (bardzo wiarygodne źródło :D ), że w lokalu po CCC ma "powrócić" Burger King. Może ktoś potwierdzić, albo zdementować?

ColinCk

Post autor: ColinCk » 5 czerwca 2012, o 09:30

Powrót na stare śmieci? :)

Anetka_ck

Post autor: Anetka_ck » 5 czerwca 2012, o 09:33

Marcinus pisze:Słyszałem gdzieś (bardzo wiarygodne źródło :D ), że w lokalu po CCC ma "powrócić" Burger King. Może ktoś potwierdzić, albo zdementować?
Może dzięki temu trochę ruch na Sienkiewce by ożył. W sobotę po południu, kiedy powinno być najwięcej osób w lokalach, w jednym (popularnym) byłam tylko ja z koleżanką... Pustki, aż niemiło.

loyd

Post autor: loyd » 5 czerwca 2012, o 11:54

Marcinus pisze:Słyszałem gdzieś (bardzo wiarygodne źródło :D ), że w lokalu po CCC ma "powrócić" Burger King. Może ktoś potwierdzić, albo zdementować?
Na 100 (a nawet na milion) procent nie będzie w Kielcach innych marek Amrestu niż te które są (przynajmniej w chwili obecnej).

TomanoMo

Post autor: TomanoMo » 6 czerwca 2012, o 10:20

Trzy dni wielkich obniżek cen w centrum Kielc!

Przez kilka dni – od piątku 15 czerwca do niedzieli 17 czerwca centrum Kielc będą pulsować muzyką, tańcem zabawą, wystawami.

Finałowi Scyzoryki Festiwal będzie towarzyszyć Budzenie Sienkiewki. Sklepy będą przyciągać rabatami, atrakcji będzie moc.

Podczas „Budzenia Sienkiewki” i finałach Scyzoryki Festiwal rozdawane będą także słodkie upominki, 3000 butelek Buskowianki. Sklepy usytuowane przy ulicy Sienkiewicza będą czynne od piątku do niedzieli od 10 do 18, a ich właściciele przygotowali 30-40 procentowe rabaty, bonusy i promocje. Również lokale gastronomiczne będą w tych dniach częstować kawą i herbatą za przysłowiową złotówkę.

Na bieżąco będziemy podawać co i gdzie będzie można kupić taniej.
Źródło: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... trum-kielc

Awatar użytkownika
cm

Post autor: cm » 6 czerwca 2012, o 21:01

hey pisze:Ciekawe kto wynajął lokale po Pizzy Hut
W lokalu po Pizzy Hut ma być, o dziwo... pizzeria!
Mój informator :wink: nie był w stanie dokładnie przytoczyć nazwy, więc nie będę siał plotek.

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)

Post autor: Gandalf » 6 czerwca 2012, o 21:36

loyd pisze:
Na 100 (a nawet na milion) procent nie będzie w Kielcach innych marek Amrestu niż te które są (przynajmniej w chwili obecnej).
Wielka szkoda, bo byłby to dla niektórych grup konsumenckich bardzo duży argument za wybraniem się na Sienkiewicza. No i lokal, którego nie ma na razie w żadnej galerii, więc Sienkiewka zyskałaby wyjątkowy atut, nie przeceniając oczywiście znaczenia zwykłego fast-foodu. A idąc jeszcze dalej (a czemu by nie?) gdyby obok powstał dodatkowo Starbucks... :)

ODPOWIEDZ