Nowy hotel - ul. Sienkiewicza 63

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Nowy hotel - ul. Sienkiewicza 63

Post autor: darek » 19 marca 2007, o 17:02

W centrum Kielc powstanie najprawdopodobniej kolejny hotel
Prywatny inwestor chce przystosować do tego celu budynek przy ulicy Sienkiewicza, w okolicach dworca PKP. Jak poinformowała architekt miejski Krystyna Kuźmuk inwestor zainteresowany jest przebudową i przystosowaniem na potrzeby hotelu istniejącej części budynku, oraz jego rozbudową w kierunku ulicy Wspólnej. Zdaniem architekt powstanie hotelu w tym miejscu jest w pełni uzasadnione. Miasto jest na etapie wydawania decyzji o warunkach zabudowy. Kolejne inwestycje planowane w tym roku w centrum Kielc dotyczą nowych pubów. Miałyby one powstać przy ulicach: Bodzentyńskiej, Leonarda, Wesołej, Sienkiewicza i Fabrycznej. Przy głównym deptaku miasta, w piwnicach inwestor chce utworzyć klub muzyczny. Zainteresowanie tworzeniem nowych pubów w Kielcach jest o wiele większe niż w ubiegłym roku - podkreśla Krystyna Kuźmuk. Jeśli inwestycje nie zostaną oprotestowane nowe lokale będą mogły powstać jeszcze w tym roku.

jehttp://www.radio.kielce.com.pl//index.php?go=3&id_k=2709
W centrum Kielc powstanie najprawdopodobniej kolejny hotelszcze w tym roku.

Awatar użytkownika
Michał
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1258
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 01:09

Post autor: Michał » 19 marca 2007, o 17:22

Bardzo dobra wiadomość.
O który budynek chodzi przy ul. Sienkiewicza dokładnie?

maju
Posty: 205
Rejestracja: 10 stycznia 2006, o 18:08
Lokalizacja: Kielce-KSM,Warszawa-StaraPraga
Kontakt:

kolejny hotel na sienkiewce??

Post autor: maju » 19 marca 2007, o 17:51

może o budynek po KPBP Bick?? tak mi sie na szybko kojarzy....zwłaszcza że ma sie ocierać o Wspólną ,więc musi być po tej stronie

voodoo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1224
Rejestracja: 5 września 2006, o 12:28
Lokalizacja: Kielce/Ślichowice

Post autor: voodoo » 19 marca 2007, o 18:47

Cieszy ta wiadomość bo dzisiaj w Informacjach mówili że w Kielcach jest za mało hoteli głównie dla odwiedzających Targi i jeszcze że goście chcą wyższego standardu i muszą jeździć do Krakowa lub Warszawy może w końcu doczekamy się pierwszego hotelu ****

Awatar użytkownika
wisniawy
Posty: 7
Rejestracja: 4 stycznia 2007, o 19:19
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: wisniawy » 19 marca 2007, o 21:42

Zawsze wydawało mi się, że w CK nie ma potrzeby budowania hoteli o wysokim standardzie. Zmieniłem zdanie po tym jak moja dziewczyna próbowała zarezerwować pokój gościowi z zagranicy na czas targów AGROTECH. I co się okazało? Nie była w stanie znaleźć pokoju, który spełniałby wymagania tego kolesia. Wszystko było już dawno zajęte (a i tak na niskim jak dla niego poziomie). A co najśmieszniejsze koleś przyjechał bez laptopa i w Łysogórach nie był w stanie skorzystać z Internetu (są gniazdka w pokojach czy też WiFi). Nie mieli żadnych stanowisk komputerowych dla takich przypadków. Po pertraktacjach z obsługa pozwolono mu na chwilę skorzystać z komputera w recepcji.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 19 marca 2007, o 21:56

wisniawy pisze:Zawsze wydawało mi się, że w CK nie ma potrzeby budowania hoteli o wysokim standardzie.
Bo to jest tak jak sie patrzy z perspektywy wlasnego ja... a tak naprawde, to w wiekszych firmach nie zwraca sie w ogole uwagi na to czy to hotel za 200 czy za 500zł, nie mowiac juz o tym, ze wybiera sie samolot zamiast pociagu. Tez mi sie wydaje, ze chodzi o budynek BICK, choc chcialbym inny, bo BICK wyglada schludnie.

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 19 marca 2007, o 22:43

autor pisze:
wisniawy pisze:Zawsze wydawało mi się, że w CK nie ma potrzeby budowania hoteli o wysokim standardzie.
Bo to jest tak jak sie patrzy z perspektywy wlasnego ja... a tak naprawde, to w wiekszych firmach nie zwraca sie w ogole uwagi na to czy to hotel za 200 czy za 500zł, nie mowiac juz o tym, ze wybiera sie samolot zamiast pociagu. Tez mi sie wydaje, ze chodzi o budynek BICK, choc chcialbym inny, bo BICK wyglada schludnie.
Bardzo możliwe zę BICK, wszak wiadomo że nie wiedzie im się zbyt dobrze. Ale poza schludnością, sam budynek nie powala na kolana. Więc jeśli będzie to ten, to wcale się nie zmartwię.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 19 marca 2007, o 22:51

Czyżby w BICKu miał siedzibę ZTM? Znowu by ich wygonili :D :D :D
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 19 marca 2007, o 22:59

B@rteK pisze:Czyżby w BICKu miał siedzibę ZTM? Znowu by ich wygonili :D :D :D
Zabija mnie twoje zamiłowanie do tej instytucji :lol: :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 20 marca 2007, o 16:53

A mnie marzy się hotel co najmniej *** w pięknie odnowionej kamienicy. Coś na kształt krakowskiego Hotelu Saskiego czy Elektora znajdującego się bliziutko Rynku.

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 25 marca 2007, o 21:37

Obrazek
Hotel i kolejne puby

Kolejne osoby chcą inwestować w centrum Kielc. Prywatny inwestor chce zamienić w hotel budynek „przemysłówki” przy ul. Sienkiewicza. - Do wydziału wpłynął wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy - poinformowała nas architekt miejski Krystyna Kuźmuk. - Budynek ma być dostosowany do nowej funkcji, konieczna jest rozbudowa w kierunku ulicy Wspólnej, utworzenie parkingu itp.

Kilka osób zgłosiło również chęć otwarcia pubów w budynkach przy ulicach Leonarda, Wesołej, Fabrycznej i Bodzentyńskiej. Ta ostatnia lokalizacja została oprotestowana przez sąsiada - prowadzi on zakład pogrzebowy i nie chce w najbliższym sąsiedztwie lokalu rozrywkowego.

Przed sądem toczy się również postępowanie o założenie klubu muzycznego przy ulicy Sienkiewicza. Budynek, w którym ma on działać mieści biura, ale pomysł nie spodobał się wspólnocie mieszkaniowej z pobliskiego domu. Teraz sąd musi rozstrzygnąć czy otwarcie lokalu będzie możliwe. W pozostałych przypadkach, jeśli tylko nie pojawią się protesty, lokale zostaną otwarte jeszcze w tym roku.

:arrow: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... tokrzyskie

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 25 marca 2007, o 21:45

Echo Dnia pisze:Ta ostatnia lokalizacja została oprotestowana przez sąsiada - prowadzi on zakład pogrzebowy i nie chce w najbliższym sąsiedztwie lokalu rozrywkowego.
Buehehehehe dobre, no dobre :) az mi chyba sie komentarza do tego pana nie chce pisac 8)

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 26 marca 2007, o 10:14

A ja powiem tak --nie chcę mieć takiej wystawy jaką ma ten zakład pogrzebowy w centrum miasta :!: Niech się przeniesiew okolice cmentarza.

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 27 marca 2007, o 14:48

przecież każdy kiedys trafi do zakladu a im wiecej bedzie pił tym szybciej więc o co chodzi temu sasaidowi z bodzentynskiej :lol:

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 27 czerwca 2007, o 16:50

Rozpoczęty remont kamienicy na ul. Sienkiewicza po BICKu. Na parterze okna zabite, od tyłu teren ogrodzony, koparki, dźwig samochodowy, tablicy informacyjnej brak.

ODPOWIEDZ