Kielce - Wielki plac budowy

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

bernard

Kielce - Wielki plac budowy

Post autor: bernard » 8 marca 2007, o 12:01

Obrazek

KIELCE
8 marca 2007 - 9:40
Bum w niebo
Kielce czekają superinwestycje budowlane. Nie zabraknie apartamentowca - 30 pięter i wieżowców po... 20.

Ekskluzywny 30-piętrowy apartamentowiec z biurowcami i galeriami ma wkrótce stanąć w Kielcach. (Montaż OPAL. fot. D. Łukasik) Ekskluzywny 30-piętrowy apartamentowiec z biurowcami i galeriami ma wkrótce stanąć w Kielcach. Trwają też przymiarki do budowy czterech dwudziestopiętrowych wieżowców.

Plany budowy trzydziestopiętrowca na razie trzymane są w głębokiej tajemnicy. - To inwestycja na miarę Europy. Jest już jej lokalizacja w Kielcach. Nasze miasto staje się modne wśród zagranicznych inwestorów - usłyszeliśmy z zaufanego źródła.
Prawdziwa perełka architektoniczna ma powstać przy ulicy Mielczarskiego, gdzie planowana jest budowa czterech, dwudziestopiętrowych wieżowców. Inwestor pochodzi z zachodniej Europy - jest już przygotowana wstępna koncepcja inwestycji.

Z kolei amerykańska firma Apollo-Rida, która w ubiegłym roku została właścicielem całego kompleksu handlowego przy ulicy Radomskiej, planuje wybudować kolejny obiekt. Hala powstanie na południe od hali Praktikera i ma mieć około 2000 metrów kwadratowych. Będą tu dwa sklepy międzynarodowej sieci handlowej nie spożywcze i nie budowlane, by nie tworzyć konkurencji Realowi i P0raktikerowi.

Mało tego, Galeria Echo przy ulicy Świętokrzyskiej, w której mieści się hipermarket Tesco, zostanie rozbudowana, ma mieć cztery kondygnacje i dodatkowe atrakcje oprócz sklepów - dyskotekę, bilard, kręgielnię.

Przypomnijmy, że wielkie atrakcje zapowiada też holenderski inwestor w planowanej Galerii Handlowo-Rozrywkowej na terenach między ulicami Warszawską, Polną, Radiową a domem księży emerytów.
bernard

reed

Post autor: reed » 8 marca 2007, o 12:08

Prima aprilis? Jeśli nie to naprawde b. pozytywne informacje. Cztery kondygnacje Galerii Echo?

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Re: Kielce czekają superinwestycje budowlane(?)

Post autor: cm » 8 marca 2007, o 12:15

bernard pisze:Obrazek

KIELCE
8 marca 2007 - 9:40
Bum w niebo
Kielce czekają superinwestycje budowlane. Nie zabraknie apartamentowca - 30 pięter i wieżowców po... 20.

Ekskluzywny 30-piętrowy apartamentowiec z biurowcami i galeriami ma wkrótce stanąć w Kielcach.
Ejże, śnię, czy dzisiaj 1 kwietnia? :shock:

dawid0860

O co chodzi??

Post autor: dawid0860 » 8 marca 2007, o 12:17

Wlasnie o co tu chodzi...?????????

seba_ck

Post autor: seba_ck » 8 marca 2007, o 13:15

Takiego miłego zaskoczenia nie spodziewałem się dzisiejszego dnia. Oby to wszystko była prawda.

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Kontakt:

Post autor: AR » 8 marca 2007, o 13:47

Fiufiu! Oby to była prawda...
Spełnienie marzeń większości forumowiczów :D
30 pięter i 4 x po 20.
Trzymam kciuki, żeby inwestorzy dostali pozowlenie na budowe i żeby obeszło się bez negatywnych głosów.
Ciekawe skąd ED ma takie informacje bo słyszę o tym pierwszy raz.

PS. Dla 30 pietrowca proponuję trójkąt przy IX Wieków :)

Awatar użytkownika
Grzegorz

Post autor: Grzegorz » 8 marca 2007, o 13:59

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Jeśli to nie prawda to pójdę do Echa i zrobię i tam takie zamieszanie jakiego jeszcze nie widzieli xD

A jeśli to prawda to "w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen" oby coś z tego wyszło, szczególnie z tych wielkich jak na Kielce wieżowców :D Oj, oj, oj, szykują się piękne lata dla Kielc :D

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PS - Niektóre gazety i programy telewizyjne robiły podobne prowokacje, jeśli to jest tylko "zabawa" Echa to niezbyt udana i mam nadzieję, że im się dostanie... Ale oby nie :D :D :D

Obrazek

Oby ten budynek nie był taki jak na pseudo wizualce Echa... 8)
Ostatnio zmieniony 8 marca 2007, o 14:09 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 2 razy.

voodoo

Post autor: voodoo » 8 marca 2007, o 14:01

O MÓJ BOŻE REWOLUCJA!!!!!!!! Kielce będą miały całkiem przyzwoity Skajlajn :D Choć jakby to inna gazeta napisała byłbym bardziej przekonany :) :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
cm

Post autor: cm » 8 marca 2007, o 14:16

voodoo pisze:O MÓJ BOŻE REWOLUCJA!!!!!!!!
8) Spokojnie, poczekajmy na potwierdzenie tej informacji z jakichś niezależnych źródeł, żeby nie było rozczarowań, jak się okaże, że "Echo D." przez pomyłkę puściło tekst planowany na 1.04 :lol:

Awatar użytkownika
Michał

Post autor: Michał » 8 marca 2007, o 14:17

Noo, ładnie :) Wreszcie coś większego :) Tylko troche zbyt - ze tak powiem - "slumsowate" miejsce jak na taki budynek...

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 8 marca 2007, o 14:33

Wolę się nie nastawiać bo mało wiarygodnie mi to wygląda. Ale gdyby to jednak była prawda... no to suuuper :roll: 8)
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Michał

Post autor: Michał » 8 marca 2007, o 14:37

Swoją drogą to budynek na zdjęciu ma jakieś 35 widocznych pięter, nie licząc tych schowanych za drzewami, więc pseudo-wizualizacja jest trochę przesadzona ;)

Awatar użytkownika
Grzegorz

Post autor: Grzegorz » 8 marca 2007, o 14:44

Michał pisze:Noo, ładnie :) Wreszcie coś większego :) Tylko troche zbyt - ze tak powiem - "slumsowate" miejsce jak na taki budynek...
No i bardzo dobrze, że tam, bo jeśli tam powstaną te wieżowce to raczej po slumsach nie zostanie ani śladu :D I wszyscy zadowoleni :D Nie chcę nic mówić, ale jeśli by doszło do budowy tych budynków to nie spełniło by się na pewno tylko jedno z naszych marzeń ;-) Pewnie w takim budynku powstał by też jakiś hotel i to conajmniej **** :D

PS - Wiem, że to jeszcze nie potwierdzone, ale ja nadal jestem w szoku xD

PS2 - Tylko, żeby znów nie stawiali przeszkód inwestorowi :( Bardzo się boję o pana "konserwę" zabytków :( Oby się znów nie przyczepił... Mamy sznsę na coś co odmieni na lepsze to miasto na zawsze, więc nie zmarnujmy tego!

PS3 - Coś czuję, że to wszystko ma też związek z nowym lotniskiem :D Bo bez niego taki inwestor mógłby zbudować takie budynki gdzie indziej, więc tym bardziej bardzo ważna jest budowa tego lotniska w Obicach :D
Ostatnio zmieniony 8 marca 2007, o 14:49 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MAŁY

Post autor: MAŁY » 8 marca 2007, o 14:45

O JEZUUU to musi być prawda a ten 30 pieter za exbudem proszę! A jak sie okaże ze to kawał wysadzę całą Targową!
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Awatar użytkownika
cm

Post autor: cm » 8 marca 2007, o 15:00

MAŁY pisze:A jak sie okaże ze to kawał wysadzę całą Targową!
Zostaw Targową, bo nas pozbawisz najwyższego drapacza w mieście :wink:

ODPOWIEDZ